MALAZGİRT CUMHURBAŞKANIMIZIN KATILIMI İLE KUTLU ZAFERE HAZIRLANIYOR

Gençlerimize, tarihi ve kültürel açıdan önemli yerler ile tarihimizdeki önemli şahısları daha iyi tanıtmak, tarih bilincini kazandırmak, vatan sevgisini aşılamak ve milli benlik duygusunu arttırmak amacıyla Malazgirt Muharebesinin 946. yıldönümü anısına 22-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Muş Malazgirt'te etkinlikler düzenlenecektir

21 AĞUSTOS 2017
MALAZGİRT CUMHURBAŞKANIMIZIN KATILIMI İLE KUTLU ZAFERE HAZIRLANIYOR
Gençlerimize, tarihi ve kültürel açıdan önemli yerler ile tarihimizdeki önemli şahısları daha iyi tanıtmak, tarih bilincini kazandırmak, vatan sevgisini aşılamak ve milli benlik duygusunu arttırmak amacıyla Malazgirt Muharebesinin 946. yıldönümü anısına 22-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Muş Malazgirt'te etkinlikler düzenlenecektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşrifleriyle onurlandıracağı etkinliklere ülke çapında bütün gençlerimiz katılım göstereceklerdir. 
15 Temmuz gecesinde üzerine düşen görevi layıkı ile yerine getiren ve büyük bir destana imza atan gençlerimiz tarihine sahip çıktıklarını ve geleceğimizin teminatı olduklarını gösterecekleri bu etkinliklere Muğla'mızı temsilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz adına da Mehmet Sefa Esenkaya ve Oğuzhan Üzer isimli gençlerimiz katılacaklardır. Binlerce gencimiz arasından seçilen gönüllü gençlerimizi kutluyoruz. Yolunuz açık olsun gençler.

https://www.youtube.com/watch?v=eFD-fFzzupc&feature=player_embedded