Duyurular

 

BADMİNTON KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 17 - 18 OCAK 2022 TARİHLERİNDE, KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 19 - 20 OCAK 2022 TARİHLERİNDE MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. KÜÇÜK KIZLARIN FİKSTÜR ÇEKİMİ 17 OCAK 2022 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 09:30 DA, KÜÇÜK ERKEKLERİN FİKSTÜR ÇEKİMİ 19 OCAK 2022 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 09:30 DA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN BADMİNTON FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ ALİ AĞILÖNÜ 0505 437 53 94

 NOT: MÜSABAKALARIN SAAT 09:30 DA Kİ KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKULLAR DAHA SONRADAN KURAYA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

 

FUTBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 12 - 18 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA MENTEŞE KÖTEKLİ FUTBOL SAHASINDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

FUTBOL YILDIZ ERKEK (2).xlsx

 

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 13 - 19 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR.xlsx

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER.xlsx

 

 

SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVALARINA KATILACAK OKULLARIMIZIN AŞAĞIDA BULUNAN LİNKTEN 21 OCAK 2022 CUMA GÜNÜ SAAT 17.00' A KADAR ONLİNE KAYIT YAPTIRMASI GEREKMEKTEDİR. TURNUVALARIN YERİ VE ZAMANI DAHA SONRADAN İLAN EDİLECEKTİR. İLETİŞİM İÇİN SATRANÇ FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ AHMET MURAT YENİCE TEL 0505 312 34 00

 

http://okuldasatranc.tsf.org.tr/turnuva_kayit.php?yID=48

 

 

TAEKWONDO YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 12 OCAK 2022 ÇARŞAMBA GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALARIN TARTILARI SAAT 09.00' DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN TAEKWONDO FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ UĞUR GÖKTAŞ TEL 0555 580 87 03  

 

KİCK BOKS KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 11 OCAK 2022 SALI GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALARIN TARTILARI SAAT 09.30' DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN KİCK BOKS FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ MEHMET SERHAT ÖZCAN TEL 0553 183 95 64  

 

BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 06 - 10 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR SALONUNDA YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 17 OCAK 2022 TARİHİNDE BODRUM SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

BASKETBOL YILDIZ ERKEK.xlsx

 BASKETBOL YILDIZ KIZLAR.xlsx

 

BASKETBOL GENÇ B ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 06 - 10 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

BASKETBOL GENÇ B ERKEK.xlsx 

 

 

 

DART YILDIZ KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 03 - 04 OCAK 2022 TARİHLERİNDE MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. YILDIZ KIZLAR VE ERKEKLER FİKSTÜR ÇEKİMİ 03 OCAK 2022 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 10:00 DA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE ÇEKİLEREK MÜSABAKALAR SAAT 10:30 DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN DART FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ SEMİH NALBANTOĞLU 0532 416 27 11

NOT: MÜSABAKALARIN SAAT 10:00 DA Kİ KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKULLAR DAHA SONRADAN KURAYA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

 

FUTSAL GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 03 - 14 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA MENTEŞE SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

FUTSAL GENÇ A KIZ.xlsx

FUTSAL GENÇ A ERKEK.xlsx

 

  

KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI (MİNİKLER A-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER B-GENÇLER A KATEGORİLERİNDE) 27 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAAT 09:30 DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN KARATE FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ MUSTAFA KIVRAK 0505 798 85 84

 

 

DART GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 23 - 24 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER FİKSTÜR ÇEKİMİ 23 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10:00 DA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE ÇEKİLEREK MÜSABAKALAR SAAT 10:30 DA BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN DART FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ SEMİH NALBANTOĞLU 0532 416 27 11

NOT: MÜSABAKALARIN SAAT 10:00 DA Kİ KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKULLAR DAHA SONRADAN KURAYA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

HENTBOL YILDIZ KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 28 ARALIK 2021 - 03 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA ERKEKLER MENTEŞE SPOR SALONUNDA KIZLAR BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

HENTBOL YILDIZ KIZLAR.xlsx

HENTBOL YILDIZ ERKEKLER.xlsx

 

 

BASKETBOL GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 17 - 24 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK VE MENTEŞE SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

 BASKETBOL GENÇ A KIZ.xlsx

BASKETBOL GENÇ A ERKEK.xlsx

  

 

BOKS GENÇLER A - GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 17 ARALIK 2021 CUMA GÜNÜ MUĞLA ATATÜRK STADYUMU BOKS ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI SAATİ 11:00 OLUP MÜSABAKALAR 13:00'DE BAŞLAYACAKTIR. İLETİŞİM BOKS İL TEMSİLCİSİ YUSUF IŞIK 0 505 854 53 71

 

  

 

VOLEYBOL GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 13 - 20 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA ATATÜRK VE YATAĞAN SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

VOLEYBOL GENÇ A ERKEK.xlsx

VOELYBOL GENÇ KIZ A..xlsx

 

 

JUDO KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 13 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNÜ MENTEŞE SPOR SALONU JUDO ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI 10.00-10.30 ARASINDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM JUDO İL TEMSİLCİSİ YAVUZ KARAHASANOĞLU 0505 712 26 32

 

  

YILDIZLAR, GENÇLER A VE GENÇLER B GÜREŞ GREKO-ROMEN STİL VE SERBEST STİL KIZLAR MÜSABAKALARI 13 ARALIK 2021 TARİHİNDE ŞEHİT MURAT İNCİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR SALONUNDA, SERBEST STİL ERKEKLER MÜSABAKALARI 21 - 22 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE YATAĞAN SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. TARTI 09:30-10.00 DA OLUP MÜSABAKALAR 11:00 DE BAŞLAYACAKTIR. GÜREŞ İL TEMSİLCİSİ ALİ DÖNMEZ İLETİŞİM TEL NO: 0533 735 66 16

 

 

HENTBOL GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 13 - 16 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA ERKEKLER BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONUNDA KIZLAR KÖYCEĞİZ SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

 HENTBOL GENÇ A KIZLAR.xlsx

HENTBOL GENÇ A ERKEKLER.xlsx

 

  

FUTBOL GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 07 - 13 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA MENTEŞE KÖTEKLİ FUTBOL SAHASINDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

 GENÇ AKIZ FUTBOL.xlsx

 FUTBOL GENÇ A ERKEK.xlsx

 

 

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 06 - 13 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA MENTEŞE ATATÜRK SPOR SALONUNDA OYNANACAKTIR. FİKSTÜRLER HABERİN LİNKİNDE YAYIMLANMIŞTIR.

VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR.xlsx

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK.xlsx

 

 

MASA TENİSİ GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 08 - 10 ARALIK 2021 TARİHLERİ ARASINDA YATAĞAN SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. MÜSABAKALARIN FİKSTÜR ÇEKİMİ 08 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 09:30 DA YATAĞAN SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN MASA TENİSİ FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ METİN OYTAN 0506 926 57 13

NOT: MÜSABAKALARIN SAAT 09:30 DA Kİ KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKULLAR DAHA SONRADAN KURAYA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

  

 

 

BADMİNTON GENÇ A KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 09 - 10 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE, GENÇ A ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 15 - 16 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. GENÇ A KIZLARIN FİKSTÜR ÇEKİMİ 09 ARALIK 2021 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:30 DA, GENÇ A ERKEKLERİN FİKSTÜR ÇEKİMİ 15 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 09:30 DA MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE YAPILACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN BADMİNTON FEDERASYONU MUĞLA İL TEMSİLCİSİ ALİ AĞILÖNÜ 0505 437 53 94

NOT: MÜSABAKALARIN SAAT 09:30 DA Kİ KURA ÇEKİMİNE KATILMAYAN OKULLAR DAHA SONRADAN KURAYA DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

 

 

 

 

HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE ERTELENEN KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 01 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT: 10:30' DA ULA GÖLETİ YANGIN SÖNDÜRME MERKEZİ KROS PARKURUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTI BİLGİLERİ AŞAĞIDA Kİ LİNKTE YAYIMLANMIŞTIR.

KROS OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ.docx

 

  

 

 

 

2021 - 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ (YILDIZLAR-GENÇLER B VE GENÇLER A) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 03 ARALIK 2021 CUMA GÜNÜ SAAT 10:00'DA MENTEŞE SPOR SALONU ANTRENMAN SALONUNDA YAPILACAKTIR. 

 

 

2021 - 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI YÜZME GENÇ A KIZLAR VE ERKEKLER YARIŞMALARI 24 - 25 KASIM 2021 TARİHLERİNDE MENTEŞE YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR. HABER LİNKİNDE PAYLAŞILAN YÜZME FEDERASYONU BAŞKANLIĞININ PORTAL KILAVUZUNDA Kİ ANLATIMINA GÖRE ÖĞRENCİ BİLGİLERİNİ  DOLDURARAK 23 KASIM 2021 SAAT 23:59' A KADAR YÜZME FEDERASYONU PORTALINA KAYIT YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR. BİLGİ İÇİN MENTEŞE YÜZME HAVUZU AMİRİ MEHMET YAVUZASLAN 0507 294 19 89

YARIŞMANIN TEKNİK TOPLANTISI 24 KASIM 2021 SAAT 9:00' DA YARIŞMANIN YAPILACAĞI YÜZME HAVUZUNDA YAPILACAKTIR. TEKNİK TOPLANTIYA KATILMAYAN OKULLAR TOPLANTIDA ALINAN KARARLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR. YARIŞMALAR SAAT 10:00' DA BAŞLAYACAKTIR.

Okul Sporları Yüzme Portal Giriş Duyurusu.pdf

 

 

 2021 -2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI 23 KASIM 2021 SALI GÜNÜ SAAT: 10:30' DA ULA GÖLETİ YANGIN SÖNDÜRME MERKEZİ KROS PARKURUNDA YAPILACAKTIR. AŞAĞIDA BULUNAN MÜSABAKA KAYIT FORMU 21 KASIM 2021  PAZAR GÜNÜ SAAT 17:00' a KADAR DOLDURULUP muglaatletizm@hotmail.com MAİL  ADRESİNE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

 SPORCU KAYIT FORMU(BOŞ).xls

  OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ.docx

 

 

 

 

OKULLARIMIZIN DİKKATİNE; BOWLİNG, BİLEK GÜREŞİ VE HENTBOL BRANŞLARINDA YARIŞMALARIN PLANLANMASI ADINA 12 KASIM 2021 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR BRANŞ TAAHHÜTLERİNİ YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.  BRANŞ TAAHHÜTLERİNİ YAPMIŞ OLMALARINA RAĞMEN  YARIŞMALARA KATILAMAYACAK OLAN OKULLARIMIZIN DA İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ OKUL SPORLARI BİRİMİ İLE İRTİBATA GEÇEREK TAAHHÜTLERİNİ İPTAL ETTİRMESİ GEREKMEKTEDİR. 

  

 

 

 

 

 

OKULLARIMIZIN DİKKATİNE; BASKETBOL, FUTBOL, FUTSAL ve VOLEYBOL BRANŞLARINDA TAKIM OLUŞTURACAK OKULLARIMIZ İÇİN BRANŞ TAAHHÜTÜ 03 KASIM 2021 ÇARŞAMBA GÜNÜ MESAİ BİTİMİ SONA ERECEKTİR. FERDİ BRANŞLARDA BAŞVURU YAPACAK OKULLARIMIZ İSE TEKNİK TOPLANTILARDAN 1 (BİR) GÜN ÖNCESİNE KADAR BAŞVURULARINI YAPABİLECEKTİR.