HABERARŞİVİ
 • 18

  MART

  ÖÇALMAZ, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 103. YILI VESİLESİYLE MESAJ YAYIMLADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 • 15

  MART

  BAYRAĞIMIN ALTINDA NE VAR PROJESİ MENTEŞE SPOR SALONUMUZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce yürütülen “Bayrağımın Altında Ne Var?” Projesi kapsamında Sayın Valimiz Esengül CİVELEK ve protokolün katılımıyla “Bayrağını Sırtında Taşıyanlar” etkinlikleri Menteşe Spor Salonumuzda gerçekleştirildi.

 • 9

  MART

  SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SINAVI TARİHLERİ BELLİ OLDU

  24 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. Maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasların belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dahilinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen personellerin sınav tarihleri aşağıdaki tabloda belirtilmiş olup, söz konusu personellerin belirtilen tarih ve saatte hazır olmaları gerekmektedir. Bu duyuru İlan tebliği hükmünde geçer, İlgililere ayrıca tebligat yapılmaz. Sınavlar sözlü yapılacak olup, Bilişimci için sözlü ve uygulamalı olarak yapılacaktır

 • 9

  MART

  VALİ CİVELEK KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

  Muğla Valisi Esengül Civelek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen kahvaltı programında toplumun her kesiminden kadınlarla bir araya geldi.

 • 8

  MART

  8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kurumumuzda görev yapan kadın personellerin Kadınlar Gününü karanfil vererek kutladı.

 • 8

  MART

  ÖÇALMAZ, MOR PEDALLAR İLE BİRLİKTE PEDALLADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle İlimizde faaliyetlerini sürdüren ve 7'den 77'ye kadınlardan oluşan Mor Pedallar ekibiyle bisiklet sürdü.

 • 8

  MART

  ÖÇALMAZ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VESİLESİ İLE BİR MESAJ YAYIMLADI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile tüm kadınlarımızın gününü kutladı.

 • 7

  MART

  İLÇE MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz İlçe Müdürleri ve Şube Müdürleri Toplantısı Uluslararası Gençlik Merkezimiz Toplantı Salonunda yapıldı.

 • 6

  MART

  VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG YARI FİNAL MAÇLARI

  Türkiye Voleybol Federasyonu 2017-2018 Faaliyet Programında yer alan 2. Lig Bayanlar Yarı Final Müsabakaları Ortaca ve Dalaman İlçelerimizde devam ediyor.

 • 6

  MART

  TENİSTE KÜÇÜK KIZLAR KUPALARINI ALDILAR

  2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Küçük Kızlar Tenis İl Birinciliği sona erdi.

 • 5

  MART

  YEŞİLAY HAFTASI ÇERÇEVESİNDE SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ

  1-7 Mart Yeşilay Haftası etkinlikleri çerçevesinde sağlıklı yaşam yürüyüşü yapıldı. Cumhuriyet Caddesi'nde 2 kilometrelik güzergahta yapılan yürüyüşte Muğla Müftülüğü mehteran ekibi marş okurken, yürüyüş sırasında öğrenciler bağımlılıkla mücadeleye farkındalık yaratmak için pankartlar taşıdı, vatandaşlar da destek verdi.

 • 5

  MART

  BAŞBAKANIMIZI KARŞILADIK

  Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ı Atatürk Stadyumumuzda karşıladık ve programının ardından yolcu ettik.

 • 3

  MART

  BİZ ANADOLUYUZ

  Muğla Valisi Esengül Civelek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin himayesinde İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında Ağrı’dan Muğla’ya gelen 50 öğrenci ve 2 öğretmenle Kötekli Mahallesinde bulunan Ogga Kafe'nin misafirliğinde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

 • 2

  MART

  BİR DAMLA KAN BİN UMUT DEMEK

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz altında faaliyetlerini yürüten Kötekli Gençlik Merkezimizde #GençlerinİyilikAğacı Projesi kapsamında Kan Bağışı Kampanyası gerçekleştirildi.

 • 2

  MART

  SPORDA HAK İHLALLERİ VE DENETİM ÇALIŞTAYI

  Kamu Denetçiliği Kurumunca düzenlenen "Sporda Hak İhlalleri ve Denetim Çalıştayı"na katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sporun dünyanın ilk 10 endüstrisi arasında yer aldığına işaret etti.