İNSTAGRAM SPOR OKULU BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

  GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNCE AÇILAN İNSTAGRAM SPOR OKULU BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR. İnstagram Spor Okulu İkinci Gününde Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MUĞLA 5 GÜNDE 5 BÜYÜK ORGANİZASYONLA SPOR’A DOYDU

  MUĞLA 5 BÜYÜK ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI 3 dalda Okul Sporları Yarı Final Maçları, Analig Sutopu Yarı Final Maçları ve Analig Hokey Türkiye Şampiyonası olmak üzere 5 organizasyon tamamlandı.

  Haberi Oku

  HAFTA SONU ETKİNLİKLERİMİZDE İDLİB ŞEHİTLERİMİZ ANILDI

  Yarışmaların ve kursların sonrasında sporcular, İdlib’te şehit olan askerlerimiz için “Başımız Sağ Olsun” yazılı pankartları açtılar.

  Haberi Oku

  MUĞLA VOLEYBOL YARI FİNAL MAÇLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  Okul Sporları Voleybol Genç A Kızlar ve Erkekler Yarı Final Grup Maçları Tamamlandı.

  Haberi Oku

  MUĞLA KARATEDE YARI FİNALDE

  Analig Karate Grup Maçları büyük mücadelelere ve heyecana sahne oldu. Karate Türkiye Şampiyonası Yıldızlar Ligi Ege Grup Maçları Muğla’da Yapıldı.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI DALAMANDA

  HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DALAMANDA GERÇEKLEŞTİ

  Haberi Oku

  HAMLE GAZETESİNDEN ANLAMLI ÖDÜL

  İlimizin en köklü gazetelerinden olan Hamle Gazetesinin düzenlemiş olduğu son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşen “44. Geleneksel Yılın En’leri Yarışması’nda” Hamle okurları tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz “Yılın Kamu Kuruluşu” ödülüne layık görülmüş olup, ödül İl Müdürümüz Ömer İlman'a son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından takdim edilmiştir.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN LİDER KADINLARI KAMPI SONA ERDİ

  GELECEĞİN LİDER KADINLARI-ZİRVE PROJESİ Geleceğin Lider Kadınları Projesi, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Uluslararası Gençlik Merkezi’nde, 2015 yılında yerel bir gençlik hareketi olarak başlamıştır. Bu Proje 18-29 yaş aralığındaki genç kadınların yer aldığı ve onların kişisel gelişimleri için çalışırken aynı zamanda gönüllülük faaliyetleri ile toplumla kaynaşmak, insanlara ve çevreye fayda sağlamak ve profesyonel yaşama hazırlanmak amacıyla sosyal gelişimlerini destekleyen yerel bir projedir.

  Haberi Oku

  MUĞLA'DA GELECEĞİN YILDIZ SPORCULARI SEÇİLİYOR

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ 3.ETAP TARAMA TESTLERİ DEVAM EDİYOR

  Haberi Oku

  Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Sporcularından İl Müdürlüğümüze Ziyaret

  Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Şampiyon Sporcularından, Uluslararası Avrupa Muaythai Kupasında Şampiyon olan Evren Arslan, Minikler Avrupa Kupası 2. Olan Algan Turab Arslan, ve İFMA Muaythai Dünya Şampiyonasında 3. Olan Ceren Güçlütürk İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞLARI TAMAMLANDI

  2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Gençler Yüzme İl Birinciliği yarışları 6-7 Şubat tarihlerinde Muğla Kapalı Yüzme Havuzunda tamamlandı.

  Haberi Oku

  Ege Yıldızları Kadın Hokey Takımından Ziyaret

  Süper Lig takımımız Ege Yıldızları Kadın Hokey Takımı İl Müdürlüğümüze ziyarette bulundu.

  Haberi Oku

  Birinci Dönem Değerlendirme ve İkinci Dönem Hazırlıkları Toplantısı

  Birinci Dönem değerlendirme ve İkinci Dönem hazırlıkları toplantısı gerçekleşti.

  Haberi Oku

  Gururla 5. Kez Yaptığımız Tematik Kış Kamplarından "İnsan ve Toplum Kampımızın" Harika Bir Şekilde Sonuna Geldik

  4 farklı ilde farklı temalarla eş zamanlı yapılmakta olan Tematik Kış Kamplarına İlimiz, 5. kez gururla ev sahipliği yapıyor. “İnsan ve Toplum Kampı”, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde Milas yurdunda gerçekleşiyor. Kampa 6 farklı ilden gelen öğrenciler katılım sağlıyor. Kampa Elazığ, Konya, Tekirdağ, Karaman, Nevşehir ve Tunceli yurtlarında kalan 150 kız öğrenci katılıyor.

  Haberi Oku

  Milli Sporculardan İl Müdürlüğümüze Ziyaret

  Ankara'da gerçekleşen, Büyükler-Gençler-Poomsae Türkiye Şampiyonalarında Türkiye Dereceleri alarak Milli Takım adına İlimizi ve Ülkemizi temsil etme hakkı kazanan sporcular İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  Bisiklet İl Birinciliği Yol Yarışları Akyaka Maden İskelesi - Akbük arasında gerçekleşti.

  Bisiklet İl Birinciliği Yol Yarışları Akyaka Maden İskelesi - Akbük arasında gerçekleşti. Bisiklet sporcuları deniz orman ve muhteşem doğa ile iç içe güzel bir parkurda yarıştılar.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER