HABERARŞİVİ
 • 18

  AĞUSTOS

  MSKÜ GENÇLİK ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN ZİYARET

  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Marmaris'te düzenleyeceği 2. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresi 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kapsamda Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Zekeriya Bingöl ve Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr. Ümit Basar Semiz, İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'la bir araya geldiler.

 • 17

  AĞUSTOS

  BAŞARILI SPORCUMUZDAN ÖÇALMAZ'A ZİYARET

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Berlin'de düzenlenen Okçuluk Dünya Kupası 4. Ayak yarışması finalinde Danimarkalı rakibi Sarah Sonnichsen'e 144-143 geçilerek gümüş madalyanın sahibi olan Makaralı Yay Kadın Sporcumuz Yeşim Bostan'ı makamında ağırladı.

 • 17

  AĞUSTOS

  MENTEŞE SPOR SALONUNDA KURA HEYECANI

  3000 kişilik Menteşe Spor Salonumuz bugün farklı bir heyecana ev sahipliği yaptı.

 • 11

  AĞUSTOS

  YEŞİM BOSTAN BERLİN'DE FİNALDE

  8-14 Ağustos 2017 tarihleri arasında Berlin'de düzenlenen Dünya Kupası (Hyundai Archery World Cup) 4. Ayak Yarışmasında Makaralı Yay Sporcularımız Yeşim Bostan ve Demir Elmaağaçlı rakiplerini eleyerek finale kalmayı başardılar.

 • 10

  AĞUSTOS

  ULA'LI ÇOCUKLAR BİSİKLET TAKIMI İSTİYOR

  Muğla'mızın küçük şirin ilçesi Ula adeta bir bisiklet cumhuriyeti. Her evde ortalama 4 bisiklet var. İlçede kadını erkeği genci yaşlısı herkes bisiklete biniyor. İlçedeki en önemli ulaşım aracı bisiklet.

 • 10

  AĞUSTOS

  TÜM TESİSLER CIVIL CIVIL

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen İl Spor Merkezleri kapsamında 20 den fazla branşta 5000'e yakın genç ve çocuk spor tesislerine adeta hücum etti.

 • 10

  AĞUSTOS

  15 TEMMUZ VİDEOSUNA REKOR BEĞENİ

  Muğla Valiliğimiz Himayelerinde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ Videosu İzlenme rekorları kırıyor.

 • 31

  TEMMUZ

  DEAFLYMPİCS'E BAŞKANDAN TAM NOT

  2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nın kapanış töreni yapıldı

 • 31

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ELO SATRANÇ TURNUVASI

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Elo Satranç Turnuvası 28- 30 Temmuz tarihleri arasında Marmaris Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Meslek Yüksek Okulu Uygulama Otelinde 4 farklı kategoride 158 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 • 28

  TEMMUZ

  ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Türkiye Tenis Federasyonu Faaliyet Programında yer alan "14 Yaş Yaz Kupası" Müsabakalarında şampiyon olan İlimiz sporcuları Başaran ŞİMŞEK ve Güney Ege ÇETİN'i makamında kabul ederek, başarıları nedeni ile kutladı.

 • 27

  TEMMUZ

  GENÇLERDEN ÖÇALMAZ'A ZİYARET

  Almanya) Gençlik Değişimi Yönetici ve Katılımcılar ile GHSİM Serkan ÖÇALMAZ'ı ziyaret ettiler.

 • 24

  TEMMUZ

  29.BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI

  Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 29’uncusu düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 49 ülkeden 568’i kadın olmak üzere 2 bin 147 kişilik rekor katılımla bugün gerçekleşti.

 • 21

  TEMMUZ

  RAFTİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA 3.GÜN

  Dalaman'da devam eden R-4 Rafting Türkiye Şampiyonası 3. gününde U-19 Erkek, Açık Yaş Bayan, Açık Yaş Erkek ve Master kategorilerinde H2H (Kafa kafaya) ve Slalom yarışları yapıldı.

 • 20

  TEMMUZ

  RAFTİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DALAMAN'DA

  Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonun 2017 faaliyet programında yer alan Dalaman Kaymakamlığı, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Dalaman Belediyesinin işbirliği ile düzenlenen, R-4 Rafting Türkiye Şampiyonası 3. Ayağı açılış seremonisiyle başladı.

 • 17

  TEMMUZ

  81 İLDEN GENÇLER MARMARİS'TE SABAH NAMAZINDA BULUŞTUK

  15 Temmuz Anma Törenleri kapsamında 8 ilden Muğla'ya gelen Gençler Marmaris'te gerçekleştirilen Anma Töreninin ardından Sabah Namazında buluştu.