HAFTALIK SPOR PROGRAMI
29.11.2018

FEDERASYON KANO

 

FAALİYETİN ADI

DURGUNSU KANO OLİMPİK VE GENÇ MİLLİ TAKIM GÜÇ GELİŞTİRME KAMPI

 

FAALİYET TARİHİ

06 KASIM - 01 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

KÖYCEĞİZ SU SPORLARI MERKEZİ

FEDERASYON YELKEN

 

FAALİYETİN ADI

420-470, RSX, RS:ONE TECHNO 293 ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI

 

FAALİYET TARİHİ

26 KASIM-01 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

YALIKAVAK/BODRUM

FEDERASYON YELKEN

 

FAALİYETİN ADI

BAYK GÜZ TROFESİ III. AYAK YELKEN YARIŞLARI (BAYK SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN)

 

FAALİYET TARİHİ

01-02 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

BODRUM

 

SAAT

12:00 (01-02 ARALIK 2018)

İL SATRANÇ

 

FAALİYETİN ADI

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

 

FAALİYET TARİHİ

01-02 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

MUĞLA ATATÜRK SPOR SALONU

İL İZCİLİK

 

FAALİYETİN ADI

HAFTA SONU İZCİ KAMPI (MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN)

 

FAALİYET TARİHİ

30 KASIM-02 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

MENTEŞE YARAŞ ATATÜRK İZCİ EVİ

28 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

İL BASKETBOL

YILDIZLAR LİGİ

19:00

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

BODRUM YARIMADA SPOR

Y.KIZLAR

MENTEŞE SP.SL.

30 KASIM 2018 CUMA

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU

18:30

FETHİYE BEL.SP (B)

FETHİYE GENÇ.HİZ.SP

Y.G.KIZLAR

FETHİYE

01 ARALIK 2018 CUMARTESİ

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU

13:00

MUĞLA SPOR

MARMARİS AKADEMİ SP (B)

Y.G.KIZLAR

MENTEŞE SP.SL.

12:00

FETHİYE BEL.SP (A)

ORTACA GENÇ.HİZ.SP

Y.G.ERKEK

FETHİYE

13:30

FETHİYE VOLEYBOL SP

KÖYCEĞİZ GÖL SPOR

Y.G.KIZLAR

FETHİYE

14:00

MARMARİS AKADEMİ SP (A)

DATÇA BEL.SP

Y.G.ERKEK

DATÇA

14:00

MİLAS ERGİN SP

MİLAS BEL.SP

Y.G.KIZLAR

MİLAS

GENÇLER LİGİ

15:00

FETHİYE BEL.SP

MARMARİS BELDİBİ SP

G.ERKEK

FETHİYE

İL BASKETBOL

KÜÇÜKLER LİGİ

13:30

FETHİYE BASKETBOL SP

FETHİYE BOĞALARI SP

K.ERKEK

FETHİYE

15:00

FETHİYE GÜCÜ SPOR

MARMARİS AKADEMİ G.SP

K.ERKEK

FETHİYE

14:30

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

MUĞLA ORMAN SP

K.ERKEK

MENTEŞE SP.SL.

YILDIZLAR LİGİ

13:15

BODRUM KARTALLARI SP

MYLASA SPOR

Y.ERKEK

BODRUM

14:45

BODRUM KARYA SP (A)

BODRUM KARYA SP (B)

Y.ERKEK

BODRUM

16:15

BODRUM YARIMADA SP

FETHİYE YILDIZLAR SP

Y.KIZLAR

BODRUM

12:00

FETHİYE BEL.SP

FETHİYE GÜCÜ SPOR

Y.ERKEK

FETHİYE

16:00

MUĞLA B.ŞEHİR BEL.SP

DATÇA BEL.SP

Y.KIZLAR

MENTEŞE SP.SL.

GENÇLER LİGİ

17:45

K.BODRUM BASKETBOL SP

BODRUM YARIMADA SP

G.ERKEK

BODRUM

16:30

FETHİYE BEL.SP

MARMARİS AKADEMİ G.SP

G.ERKEK

FETHİYE

FEDERASYON FUTBOL

2.LİG

13:30

FETHİYE SPSOR

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

2. LİG ERKEK

FETHİYE

FEDERASYON FUTBOL

GENÇLİK GELİŞİM LİGİ FUTBOL MÜSABAKALARI

11:00

MUĞLA SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUKLU SP

U15 LİGİ

DÜĞEREK

13:00

MUĞLA SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUKLU SP

U16 LİGİ

DÜĞEREK

İL FUTBOL

U12 LİGİ

14:00

BODRUM 1925 SP

HALİKARNAS G.SP

A GRUBU

GÜMÜŞLÜK

14:00

ORTAKENT Y.G.SPOR

MENTEŞ G.SP

A GRUBU

TURGUTREİS

13:15

MİLAS G.SP

YALIKAVAK BEL.SP

A GRUBU

GÜLLÜK

14:00

B.B.BODRUM SP

TURGUTREİS SP

A GRUBU

YALI

14:00

Y. SPORTİF G.SP

SABURHANE G.SP

B GRUBU

BOZÜYÜK

12:45

MUĞLA G.VE SP

YATAĞAN SP

B GRUBU

ORTAKÖY-2

14:00

DÜĞEREK GÜNEŞ SP

48 ÇAĞDAŞ SP

B GRUBU

ORTAKÖY-2

12:00

DATÇA 1923 SP

DALYAN SP

C GRUBU

DATÇA-2

14:00

KÖYCEĞİZ BEL.SP

ORTACA ESNAF SP

C GRUBU

KÖYCEĞİZ

14:00

MARMARİS 1923 SP

ALTIN MARTI SPOR

C GRUBU

MARMARİS ÇİM

14:00

MARM.GENÇ.SP

BELDİBİ SP

C GRUBU

ERKAN IŞIKSAL

14:00

DALAMAN BEL.SP

GÜNLÜKBAŞI SPOR

D GRUBU

DALAMAN ÇİM

12:30

ÇİFTLİK BEL.SP

F.BEŞKAZA G.SP

D GRUBU

FET.SENTETİK

15:45

KARAÇULHA SP

LİKYA SPOR

D GRUBU

FET.SENTETİK

11:00

FETHİYEGÜCÜ SPOR

FETHİYE SPOR

D GRUBU

FET.SENTETİK

U15 LİGİ

14:00

KARAOVA SP

GÜMÜŞLÜK G.SP

A GRUBU

MUMCULAR

14:00

ORTACA BEL.SP

KARAÇULHA SP

C GRUBU

ORTACA

U17 LİGİ

14:00

MİLAS G.SP

YATAĞAN SP

A GRUBU

SELİMİYE

12:00

GÜNDOĞAN SP

MİLAS ERGİN SP

A GRUBU

GÖLTÜRKBÜKÜ

14:00

DATÇA BEL.SP

KÖYCEĞİZ BEL.SP

B GRUBU

DATÇA

14:00

YEŞİL ÜZÜMLÜ SP

ORTACA BEL.SP

B GRUBU

Y.ÜZÜMLÜ

14:00

LİKYA SP

ÇİFTLİK BEL.SP

B GRUBU

FET.SENTETİK

02 ARALIK 2018 PAZAR

FEDERASYON VOLEYBOL

2. LİG

16:00

MENTEŞE MERKEZ BEL.SP

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

2. LİG ERKEK

MENTEŞE SP.SL.

14:00

FETHİYE BEL.SP

ODUN PAZARI SPOR

2.LİG

FETHİYE

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU

13:30

TURGUTREİS SPOR

BODRUM İHTİSAS SP ( C )

Y.G.KIZLAR

BODRUM

15:00

BODRUM İHTİSAS SP (A)

MİLAS BELEDİYE SPOR

Y.G.KIZLAR

BODRUM

14:00

MARMARİS AKADEMİ SP(B)

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

Y.G.KIZLAR

MARMARİS

16:30

YEŞİL MARMARİS SP

ORTACA BEL.SP

Y.G.KIZLAR

MARMARİS SITKI ZARALI SP.SL.

16:30

FETHİYE VOLEYBOL SP

DATÇA BEL.SP

Y.G.ERKEK

FETHİYE

GENÇLER LİGİ

16:30

BODRUM İHTİSAS SP

BODRUM YARIMADA SP

G.KIZLAR

BODRUM

İL BASKETBOL

KÜÇÜKLER LİGİ

12:00

BODRUM KARTALLARI SP (A)

BODRUM DOĞUŞ SP

K.ERKEK

YATAĞAN

13:30

BODRUM KARTALLARI SP

FETHİYE BOĞALARI SP

K.KIZLAR

YATAĞAN

15:00

BODRUM KARTALLARI SP (B)

BODRUM KARYA SP (A)

K.ERKEK

YATAĞAN

18:00

MYLASA SPOR

BODRUM KARYA SP (B)

K.ERKEK

YATAĞAN

13:30

DATÇA BEL.SP

YEŞİL MARMARİS SP

K.ERKEK

DATÇA

15:00

DATÇA BEL.SP

BODRUM DOĞUŞ SP

K.KIZLAR

DATÇA

16:30

YEŞİL MARMARİS SP

BODRUM YARIMADA SP

K.KIZLAR

MARMARİS

YILDIZLAR LİGİ

15:00

MARMARİS AKADEMİ G.SP

FETHİYE BASKETBOL SP

Y.ERKEK

MARMARİS

GENÇLER LİGİ

16:30

BODRUM KARYA SP

MYLASA SP

G.ERKEK

YATAĞAN

FEDERASYON FUTBOL

3.LİG

13:30

MUĞLA SPOR

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

3. LİG ERKEK

MUĞLA

FEDERASYON FUTBOL

BAL LİGİ

14:00

ORTACA BEL.SP

DİDİM BELEDİYE SP

BAL LİGİ

ORTACA

İL FUTBOL

SÜPER AMATÖR LİGİ

14:00

GÖCEK BEL.SP

DÜĞEREK GÜNEŞ SP

S. AMATÖR

GÖCEK

14:00

KÖYCEĞİZ BEL.SP

DALAMAN BEL.SP

S. AMATÖR

KÖYCEĞİZ

14:00

MUĞLA ÜNİV.SP

MİLAS BEL.BEÇİN GENÇ.SP

S. AMATÖR

ÜNİVERSİTE

14:00

GÜMÜŞLÜK GENÇ.SP

KARAOVA SP

S. AMATÖR

GÜMÜŞLÜK

14:00

YENİ MİLAS SP

DALYAN SPOR

S. AMATÖR

ÖREN

14:00

ORTAKENT YAHŞİ SP

TURGUTRREİS SPOR

S. AMATÖR

GÖLTÜRKBÜKÜ

U12 LİGİ

12:00

KONACIK SP

GÜMÜŞLÜK G.SP

A GRUBU

TURGUTREİS

14:00

MARMARİS SPOR

EKOL 2017 SP

C GRUBU

MARMARİS

U15 LİGİ

14:00

MİLAS G.SP

YENİ MİLAS SPOR

A GRUBU

SELİMİYE

12:00

BİTEZ D.P.G.SP

TURGUTREİS SPOR

A GRUBU

GÖLTÜRKBÜKÜ

12:00

F.BEŞKAZA G.SP

ÇİFTLİK BEL.SP

C GRUBU

GÜNLÜKBAŞI

14:00

LİKYA SPOR

ORTACA ESNAF SP

C GRUBU

GÜNLÜKBAŞI