HAFTALIK SPOR PROGRAMI
23.11.2018
23/30 KASIM 2018 Muğla Haftalık Spor Programı





FEDERASYON KANO

 

FAALİYETİN ADI

DURGUNSU KANO OLİMPİK VE GENÇ MİLLİ TAKIM GÜÇ GELİŞTİRME KAMPI

 

FAALİYET TARİHİ

06 KASIM - 01 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

KÖYCEĞİZ SU SPORLARI MERKEZİ

FEDERASYON YELKEN

 

FAALİYETİN ADI

OPTİMİST LASER ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI

 

FAALİYET TARİHİ

19-24 KASIM 2018

 

FAALİYET YERİ

BODRUM

FEDERASYON YELKEN

 

FAALİYETİN ADI

420-470, RSX, RS:ONE TECHNO 293 ATATÜRK KUPASI YELKEN YARIŞLARI

 

FAALİYET TARİHİ

26 KASIM-01 ARALIK 2018

 

FAALİYET YERİ

YALIKAVAK/BODRUM

FEDERASYON YELKEN

 

FAALİYETİN ADI

DRAGON SONBAHAR SERİSİ IV. YELKEN YARIŞLARI

 

FAALİYET TARİHİ

24-25 KASIM 2018

 

FAALİYET YERİ

BODRUM

 

SAAT

12:00 (24.11.2018) / 11:00 (25.11.2018)

İL KARATE

 

FAALİYETİN ADI

ŞEHİT JANDARMA BİNBAŞI KIVANÇ CESUR KARATE TURNUVASI (MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN)

 

FAALİYET TARİHİ

25.11.2018

 

FAALİYET YERİ

DÜĞEREK/MENTEŞE

20 KASIM 2018 SALI

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU LİGİ

19:00

BODRUM İHTİSAS SP (B)

BODRUM DOĞUŞ SPOR

Y.G.KIZLAR

BODRUM

22 KASIM 2018 PERŞEMBE

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU LİGİ

19:00

DALAMAN BEL.SP

ORTACA GENÇ.HİZ.SP

Y.G.KIZLAR

DALAMAN

24 KASIM 2018 CUMARTESİ

FEDERASYON HENTBOL

2.LİG

13:00

KÖYCEĞİZ BEL.SP

İZMİR DİKİLİ GÜNEŞ SPOR

2.LİG ERKEK

KÖYCEĞİZ

FEDERASYON VOLEYBOL

1.LİG

14:00

MİLAS BEL.SP

ALANYA BELEDİYE SP

1.LİG ERKEK

MİLAS

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU

16:00

MİLAS BELEDİYE SP

FETHİYE VOLEYBOL SP

Y.G.ERKEK

MİLAS

17:30

ÖZGE MİLAS SPOR

BODRUM İHTİSAS SPOR (B)

Y.G.KIZLAR

MİLAS

17:00

ORTACA GENÇ.HİZ.SP

MARMARİS AKADMEİ SP (A)

Y.G.ERKEK

ORTACA

14:00

DATÇA BEL.SP

MARMARİS AKADEMİ SP

Y.G.ERKEK

DATÇA

FEDERASYON BASKETBOL

KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ

14:00

KIRÇİÇEĞİ BOD. BASKETBOL SP.

OGM ORMAN SPOR

KBSL

BODRUM

FEDERASYON BASKETBOL

2.LİG

17:00

FETHİYE BEL.SP

BOLU SPOR

2.LİG ERKEK

FETHİYE

İL BASKETBOL

YILDIZLAR LİGİ

16:00

MARMARİS AKADEMİ G.SP

FETHİYE GÜCÜ SP

Y.ERKEK

MARMARİS

18:30

FETHİYE BEL.SP

MUĞLA ORMAN SP

Y.ERKEK

FETHİYE

KÜÇÜKLER LİGİ

15:45

BODRUM KARTALLARI SP (B)

BODRUM KARTALLARI SP (A)

K.ERKEK

BODRUM

17:30

BODRUM KARYA SP (B)

BODRUM DOĞUŞ SP

K.ERKEK

BODRUM

19:00

BODRUM DOĞUŞ SP

BODRUM YARIMADA SP

K.KIZLAR

BODRUM

17:30

YEŞİL MARMARİS SP

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

K.ERKEK

MARMARİS

10:30

FETHİYE BOĞALARI SP

FETHİYE GÜCÜ SPOR

K.ERKEK

FETHİYE

12:00

FETHİYE BASKETBOL SP

MARMARİS AKADEMİ G.SP

K.ERKEK

FETHİYE

13:30

FETHİYE BOĞALARI SP

DATÇA BEL.SP

K.KIZLAR

FETHİYE

12:00

MYLASA SPOR

BODRUM KARYA SP (A)

K.ERKEK

YATAĞAN

İL FUTBOL

SÜPER AMATÖR LİGİ

14:00

TURGUTREİS SPOR

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ SP

S. AMATÖR

TURGUTREİS

14:00

DALAMAN BEL.SP

GÖCEK BEL.SP

S. AMATÖR

DALAMAN

1. AMATÖR KÜME

14:00

ULA BEL.SP

DATÇA BEL.SP

B GRUBU

ULA

U12 LİGİ

12:45

GÜMÜŞLÜK G.SP

ORTAKENT YAHŞİ G.SP

A GRUBU

GÜMÜŞLÜK

14:00

BOD.1925 SP

TURGUTREİS SPOR

A GRUBU

GÜMÜŞLÜK

14:00

B.B.BODRUM SP

MENTEŞ G.SP

A GRUBU

YALI

13:15

MİLAS G.SP

HALİKARNAS G.SP

A GRUBU

GÜLLÜK

14:00

MUĞLA SP

Y.SPORTİF G.SP

B GRUBU

AKYOL

12:45

DÜĞEREK G.SP

SABURHANE G.SP

B GRUBU

ORTAKÖY-2

14:00

MUĞLA G.VE SPOR

MUĞLA ÜNİV.SP

B GRUBU

ORTAKÖY-2

14:00

DALYAN SP

KÖYCEĞİZ BEL.SP

C GRUBU

DALYAN

14:00

DATÇA 1923 SP

EKOL 2017 SP

C GRUBU

DATÇA-2

12:45

MARMARİS 1923 SP

ORTACA ESNAF SP

C GRUBU

MARMARİS ÇİM

14:00

MARMARİS SP

BELDİBİ SP

C GRUBU

MARMARİS ÇİM

14:00

MARM.GENÇ.SP

ALTIN MARTI SPOR

C GRUBU

ERKAN IŞIKSAL

12:00

DALAMAN BEL.SP

F.BEŞKAZA G.SP

D GRUBU

DALAMAN ÇİM

15:15

KARAÇULHA SP

ESENKÖY SP

D GRUBU

FET.SENTETİK

12:30

FETHİYEGÜCÜ SP

LİKYA SP

D GRUBU

FET.SENTETİK

14:00

ÇİFTLİK BEL.SP

FETHİYE SPOR

D GRUBU

FET.SENTETİK

U17 LİGİ

12:00

MİLAS BEL.BEÇİN G.SP

MİLAS G.SP

A GRUBU

SELİMİYE

14:00

YENİ MİLAS SPOR

GÜNDOĞAN SPOR

A GRUBU

SELİMİYE

25 KASIM 2018 PAZAR

FEDERASYON VOLEYBOL

2. LİG

16:30

BODRUM DOĞUŞ SP

KEPEZ BEL.SP

2. LİG BAYAN

BODRUM

İL VOLEYBOL

YAŞ GRUBU

14:30

FETHİYE BEL.SP (B)

MUĞLA SP

Y.G.KIZLAR

FETHİYE

16:30

FETHİYE GENÇ.HİZ.SP

MUĞLA B.ŞEHİR BEL.SP

Y.G.KIZLAR

FETHİYE

18:00

FETHİYE VOLEYBOL SP

YEŞİL MARMARİS SP

Y.G.KIZLAR

FETHİYE

14:00

KÖYCEĞİZ GÖL SPOR

ORTACA BEL.SP

Y.G.KIZLAR

KÖYCEĞİZ

13:00

BODRUM İHTİSAS SP ( C )

MİLAS ERGİN SP

Y.G.KIZLAR

BODRUM

18:00

BODRUM VOLEYBOL SP

ÖZGE MİLAS SPOR

Y.G.KIZLAR

BODRUM

19:30

BODRUM İHTİSAS SP (A)

TURGUTREİS SPOR

Y.G.KIZLAR

BODRUM

İL BASKETBOL

KÜÇÜKLER LİGİ

15:00

BODRUM KARTALLARI SP

YEŞİL MARMARİS SP

K.KIZLAR

YATAĞAN

14:00

DATÇA BEL.SP

MUĞLA ORMAN SP

K.ERKEK

DATÇA

YILDIZLAR LİGİ

12:00

BODRUM KARYA SP (A)

BODRUM DOĞUŞ SP

Y.ERKEK

YATAĞAN

13:30

MYLASA SPOR

BODRUM KARYA SP (B)

Y.ERKEK

YATAĞAN

18:00

MUĞLA B.ŞEHİR BEL.SP

BODRUM YARIMADA SP

Y.KIZLAR

MENTEŞE SP.SL.

15:30

DATÇA BEL.SP

FETHİYE YILDIZLAR SP

Y.KIZLAR

DATÇA

FEDERASYON FUTBOL

2.LİG

13:30

B.B.BODRUM SP

SAKARYA SPOR A.Ş.

2. LİG ERKEK

BODRUM

FEDERASYON FUTBOL

KADINLAR 3. LİGİ

13:00

JETGİLLER GENÇLİK VE SP

NAZİLLİ BEL.SP

3.LİG KADINLAR

KÖYCEĞİZ

FEDERASYON FUTBOL

BAL LİGİ

14:00

YATAĞAN SPOR

SERİNHİSAR SPOR

BAL LİGİ

YATAĞAN

FEDERASYON FUTBOL

GENÇLİK GELİŞİM LİGİ FUTBOL MÜSABAKALARI

12:00

MUĞLA SPOR

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

U17 LİGİ

MUĞLA ATATÜRK

14:00

MUĞLA SPOR

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP

U19 LİGİ

MUĞLA ATATÜRK

İL FUTBOL

SÜPER AMATÖR LİGİ

14:00

MİLAS BEL.BEÇİN GENÇ.SP

KÖYCEĞİZ BEL.SP

S. AMATÖR

ÖREN

14:00

DÜĞEREK GÜNEŞ SP

YENİ MİLAS SPOR

S. AMATÖR

DÜĞEREK

14:00

DALYAN SP

GÜMÜŞLÜK GENÇ.SP

S. AMATÖR

DALYAN

14:00

KARAOVA SP

ORTAKENT YAHŞİ SP

S. AMATÖR

MUMCULAR

1. AMATÖR KÜME

14:00

B. YALI GENÇ.SP

ÖZPİSİ SPOR

A GRUBU

YALI

14:00

GÜLLÜK BEL.SP

B.GÖLTÜRKBÜKÜ SPOR

A GRUBU

GÜLLÜK

14:00

MUĞLA GENÇLER BİR.SP

BAFA BEL.ZEYTİN SP

A GRUBU

KÖTEKLİ

14:00

MENTEŞE YERKÜPE SP

MİLAS GENÇLİK SP

A GRUBU

KAVAKLIDERE

14:00

KARAÇULHA SP

MARMARİS G.SPOR A.Ş.

B GRUBU

KARAÇULHA

14:00

GÜNLÜKBAŞI SP

YERKESİK SPOR

B GRUBU

FET.SENTETİK

U12 LİGİ

14:00

KONACIK SP

YALIKAVAK BEL.SP

A GRUBU

TURGUTREİS

U15 LİGİ

14:00

BİTEZ D.P.G.SP

YENİ MİLAS SPOR

A GRUBU

GÖLTÜRKBÜKÜ

14:00

MİLAS G.SP

GÜMÜŞLÜK G.SP

A GRUBU

SELİMİYE

12:00

KARAOVA SPOR

BOD.1925 SP

A GRUBU

MUMCULAR

14:00

MARMARİS 1923 SP

MARMARİS SPOR

B GRUBU

MARMARİS ÇİM

12:00

SABURHANE G.SP

MEN.YERKÜPE SPOR

B GRUBU

KÖTEKLİ

12:00

LİKYA SPOR

ÇİFTLİK BEL.SP

C GRUBU

GÜNLÜKBAŞI

14:00

F.BEŞKAZA G.SP

KARAÇULHA SP

C GRUBU

GÜNLÜKBAŞI

14:00

ORTACA BEL.SP

GÜNLÜKBAŞI SPOR

C GRUBU

ORTACA

28 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

İL FUTBOL

U12 LİGİ

16:00

YALIKAVAK BEL.SP

GÜMÜŞLÜK GENÇ.SP

A GRUBU

YALIKAVAK