Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personelleri Yeni Görevlerine Uğurlandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan personellere plaket takdimi yapıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının 2020 yılında yapmış olduğu Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği yazılı ve sözlü sınavı sonucunda başarılı olan Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinin il dışına görevlendirmeleri gerçekleşti.

Muğla Gençlik ve Spor Personellerinden 3 kişi Aydın ve Manisa İllerine Yurt Müdür Yardımcılığı kadrosunda, 4 kişinin de Denizli, Isparta ve İstanbul İllerine Şef kadrolarıyla atamaları yapıldı.

Serap Kıraz ve Yağmur Küçük Yurt Müdür Yardımcısı kadrosuyla Aydın iline, Fatma Yağlı Yurt Müdür Yardımcısı kadrosuyla Manisa iline, Cennet Elen Şef kadrosuyla Denizli iline, Mehmet Solmaz Şef kadrosuyla Isparta iline, Hilal Mutlu Şef kadrosuyla İstanbul iline atandı. Süreyya Özdemir Şef kadrosuyla Muğla'ya atandı.

Görevde Yükselme sınavında başarılı olan personellere İl Müdürlüğüne bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerinden ve göstermiş oldukları başarılarından dolayı Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman tarafından teşekkür plaketi ve İl Müdürlüğü tarafından tasarlanan 48 numaralı Milli Takım forması takdim edildi.

Görevde Yükselme sınavında başarı gösteren personelleri tebrik eden İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada “Bakanlığımız tarafından Türkiye genelinde idareci kadroları için açılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarında çok değerli çalışma arkadaşlarımızın 7 ‘si sınavlarda başarılı olarak Yurt Müdür Yardımcılığı ve Şef kadrolarına atanmış bulunmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın hedefleri ve misyonu doğrultusunda yönetim kadrolarını güçlendirmek amacıyla açmış olduğu sınavda başarılı olan çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum, gençlerimizin geleceğe hazırlanmasında ve Türk sporunun gelişmesinde çok önemli hizmetler yapacaklarını canı gönülden inanıyorum. Bugüne kadar ekip çalışması ile İl Müdürlüğümüz bünyesinde çok önemli hizmetlere hep beraber imza attık. Bundan sonra da yeni görev yerlerinde de başarıyla çalışacaklarını yürekten inanıyorum. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diler, sağlık ve başarılar temenni ederim” dedi.