OKUL SPORLARI BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA MUĞLA’YA 2 MADALYA

  Aydında düzenlenen Okul Sporları Boks Türkiye Şampiyonasında Muğlalı sporcular madalya ile döndü. 17-21 Ocak tarihleri arasında Aydın ilinde düzenlenen Okul sporları Boks Genç A Erkekler Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Yasin Kıran 92 kg’da Türkiye 2. olurken Emre Akçin 54 kg’da Türkiye 3. oldu.

  Haberi Oku

  FETHİYE JUDO GRUP MÜSABAKALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

  Okul Sporları Judo Genç A Erkekler ve Kızlar Grup Birinciliği Müsabakaları 19-20 Ocak 2022 tarihlerinde Fethiye ilçesinde, Muğla da dâhil olmak üzere 9 farklı ilden toplam 176 sporcunun katılımıyla Fethiye Beşkaza Spor Salonunda başladı.

  Haberi Oku

  GENÇ TİYATROCULARIN ”KARMAKARIŞIK“ OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

  İl Müdürlüğümüze bağlı Uluslararası Gençlik Merkezi Tiyatro Atölyesi tarafından hazırlanan "Karmakarışık" tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü.

  Haberi Oku

  MUĞLA'DA GELENEKSEL ATATÜRK KOŞUSU'NA YOĞUN İLGİ

  İl Müdürlüğümüzün organizasyonunda her yaştan sporcunun katıldığı yarışlar 27 Aralık Pazartesi günü 7 ilçede eşzamanlı olarak saat 10:30 da başladı. Yarışlar büyük çekişmeye sahne olurken kazanan her zaman ki gibi dostluk oldu.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

  Okul sporları müsabakaları spor salonlarında oynanan Basketbol, Voleybol ve Güreş il birincilikleri devam ediyor.

  Haberi Oku

  YURTLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  İl Müdürlüğümüz organizasyonunda gerçekleşen İl İçi Yurtlar Arası Futbol Turnuvası heyecan dolu karşılaşmalarla tamamlandı. Muğla Erkek Yurdu, Milas Öğrenci Yurdu, Fethiye Öğrenci Yurdu, Ortaca Öğrenci Yurdu ve bu sene yeni açılmış olan Turgutreis Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam 5 takım ve 105 öğrencinin katıldığı turnuvada dereceye giren takımlar belli oldu.

  Haberi Oku

  BEKİR DEVELİ MUĞLA'DA GENÇLERLE BULUŞTU

  Bakanlığımız Çınaraltı Gençlik Söyleşileri Programı kapsamında Televizyon Sunucusu ve Yazar Bekir Develi, “Fabrika Ayarı” Programıyla dönem başında yeni açılan Muğla Turgutreis Yurdunun Konferans Salonunda gençlerle buluştu.

  Haberi Oku

  DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİNDE PROJE ŞENLİĞİ

  İl Müdürlüğümüz Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nde Deneyap Türkiye Projesi İleri Robotik aşaması sona erdi.

  Haberi Oku

  ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ İLÇELERE TESLİM EDİLDİ

  İl Müdürlüğümüz tarafından alımı yapılan 8 adet çim biçme traktörü ile kök havalandırma ve kum serpme makinalarının İlçe Müdürlüklerine teslim töreni Muğla Atatürk Stadında gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

  OKUL SPORLARI BAŞLIYOR

  Haberi Oku

  TURGUTREİS ÖĞRENCİ YURDU AÇILDI

  İLK ÖĞRENCİLER SABAH SAATLERİNDE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencileri için yapılan, 2024 kişi kapasiteli Turgutreis Erkek Öğrenci Yurdu hizmete açıldı.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE BAŞLADI

  Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak kutlanan Amatör Spor Haftası, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı.

  Haberi Oku

  YENİ TÜRK SPORU “HEMSBALL” YAYGINLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

  Uluslararası Hemsball Federasyonunda 2.kademe Hemsball Antrenörü olan, Türkiye İl Temsilcileri Koordinatörü, Antrenör Eğitmeni ve Muğla İl Temsilcisi İslam Balıkçı, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ı makamında ziyaret ederek yeni Türk sporu olan hemsball hakkında bilgi verdi.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA AVRUPA SPOR HAFTASI KAPSAMINDA “ULUSAL HERKES İÇİN SPOR VE SAĞLIK GÜNLERİ” ETKİNLİKLERİ AÇILIŞ TÖRENİYLE BAŞLADI

  Muğla'da Avrupa Spor Haftası kapsamında "Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri" etkinliği açılış töreniyle başladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI BAYDAŞ "YARALARIMIZI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Yangından etkilenen mahallelerde yatırım çalışmalarına başladı.

  Haberi Oku

  CAN GARDAŞLARIMIZI TÜRK BAYRAKLARIYLA UĞURLADIK

  Muğla’daki yangınlara destek vermek amacıyla 18 gün önce kardeş ülke Azerbaycan’dan gelen itfaiye ekipleri, Türk bayrakları ve alkışlarla Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürüne bağlı Milli Piyango Kız Öğrenci Yurdundan yolcu edildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER