MUĞLA'DAKİ GSB YURTLARINDA MİSAFİR OLAN DEPREMZEDE ÇOCUKLAR BİNİCİLİK TESİSİNDE MORAL BULDU

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından aileleriyle birlikte Muğla'ya gelen çocukların, depremin etkisinden uzaklaşmaları için, Muğla Valiliği koordinesinde, İl Müdürlüğümüz ve Padok Atlı Spor Kulübü işbirliği ile bir etkinlik düzenlendi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ VE ANTRENÖR ALIMLARI BAŞLADI

  EĞİTİM GÖREVLİSİ VE ANTRENÖR ALIMLARI BAŞVURULARINI 6-17.02.2023 TARİHLERİ ARASINDA YAPABİLİRSİNİZ.

  Haberi Oku

  MUĞLA GSB YURTLARI LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNİ DAVET EDEREK AĞIRLIYOR

  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Turgutreis Öğrenci Yurdu 2023 yılında üniversite sınavına girecek olan Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini ağırladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU İLANI

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU İLANI

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; MUĞLA'DA TESİS DEVRİMİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Muğla’da

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İlimizdeki tesislerimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  GSB MUĞLA YURTLARI SİZİ BEKLİYOR

  GSB MUĞLA YURTLARI SİZİ BEKLİYOR 9 YURT 13845 KAPASİTE

  Haberi Oku

  YATAĞAN'DA YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

  Bakanlığımızın yüzme bilmeyen kalmasın projesi kapsamında Yatağan İlçemize Yatağan Belediyesi işbirliğiyle yapılan portatif yüzme havuzu görkemli bir törenle açıldı.

  Haberi Oku

  “MUĞLA'DA SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ” PROJESİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

  Muğla Valiliği himayelerinde Temmuz ayı içerisinde başladığımız ve yaz dönemi boyunca 2 ay sürecek “Muğla'da Spor Aşkı Engel Tanımaz Projesi” lansmanı ve Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde özel eğitim kurumlarına dağıtılması amacıyla illere gönderilen ve 20’ye yakın branşı kapsayan sportif malzemelerin dağıtım töreni gerçekleşti.

  Haberi Oku

  KANO MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

  22-24 Temmuz 2022 tarihlerinde Eskişehir'de yapılan Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası yarışlarına Muğla Gençlik Spor Kulübü olarak 15 sporcu ile katılım gösterdik ve 12 madalya ile döndük.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Anma Programı

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı kapsamında Marmaris'te düzenlenen törendeki çeşitli etkinliklerle 15 Temmuz ruhu tekrar yaşatıldı.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA 15 BİN GENÇ SPORLA BULUŞUYOR

  MUĞLA’DA GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDI GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarına 29 Haziran 2022 tarihinde Menteşe Spor Salonunda görkemli bir açılış töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KARDEŞLİK PROJESİ “ANADOLUYUZ BİZ” TEKRAR MUĞLA’DA

  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonda Şubat ayından itibaren Konya ve Karaman’dan gelen üçüncü kafile Muğla gezisini tamamladı.

  Haberi Oku

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

  MUĞLALI MİLLİ SPORCULARDAN HATİCE SENA KAYACAN VE MUSTAFA AYDEMİR AVRUPA 3.SÜ Çekya’nın Prag Kentinde 17-19 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenen 49.Ümit, Genç, U21 Avrupa Karate Şampiyonasında Milli Takım Sporcularından Fethiyeli Hatice Sena Kayacan ve Mustafa Aydemir kendi kategorilerinde Avrupa 3.sü oldular.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları İl Birinciliği Yarışmaları Muğla Atatürk Spor Salonu ve Menteşe Spor Salonunda yapılan yarışlarla sona erdi.

  Haberi Oku

  GSB YAZ SPOR OKULLARI VE ENGELSİZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Menteşe İlçemizde yapılacak olan GSB Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları başlıyor. 21 Spor Branşında açılacak olan Yaz Spor Okulları başvuru formunu doldurarak, Menteşe Spor Salonu veya İl Müdürlüğümüz Güvenlik noktasına, Yüzme brınşında doldurulan kayıt formlarını ise Muğla Kapalı Yüzme Havuzuna bırakabilirsiniz.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER