GSB MUĞLA YURTLARI SİZİ BEKLİYOR

  GSB MUĞLA YURTLARI SİZİ BEKLİYOR 9 YURT 13845 KAPASİTE

  Haberi Oku

  YATAĞAN'DA YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

  Bakanlığımızın yüzme bilmeyen kalmasın projesi kapsamında Yatağan İlçemize Yatağan Belediyesi işbirliğiyle yapılan portatif yüzme havuzu görkemli bir törenle açıldı.

  Haberi Oku

  “MUĞLA'DA SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ” PROJESİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

  Muğla Valiliği himayelerinde Temmuz ayı içerisinde başladığımız ve yaz dönemi boyunca 2 ay sürecek “Muğla'da Spor Aşkı Engel Tanımaz Projesi” lansmanı ve Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde özel eğitim kurumlarına dağıtılması amacıyla illere gönderilen ve 20’ye yakın branşı kapsayan sportif malzemelerin dağıtım töreni gerçekleşti.

  Haberi Oku

  KANO MİNİK ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

  22-24 Temmuz 2022 tarihlerinde Eskişehir'de yapılan Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası yarışlarına Muğla Gençlik Spor Kulübü olarak 15 sporcu ile katılım gösterdik ve 12 madalya ile döndük.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Anma Programı

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı kapsamında Marmaris'te düzenlenen törendeki çeşitli etkinliklerle 15 Temmuz ruhu tekrar yaşatıldı.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA 15 BİN GENÇ SPORLA BULUŞUYOR

  MUĞLA’DA GSB SPOR OKULLARI VE GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI GÖRKEMLİ TÖRENLE AÇILDI GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarına 29 Haziran 2022 tarihinde Menteşe Spor Salonunda görkemli bir açılış töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  KARDEŞLİK PROJESİ “ANADOLUYUZ BİZ” TEKRAR MUĞLA’DA

  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonda Şubat ayından itibaren Konya ve Karaman’dan gelen üçüncü kafile Muğla gezisini tamamladı.

  Haberi Oku

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

  MUĞLALI MİLLİ SPORCULARDAN HATİCE SENA KAYACAN VE MUSTAFA AYDEMİR AVRUPA 3.SÜ Çekya’nın Prag Kentinde 17-19 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenen 49.Ümit, Genç, U21 Avrupa Karate Şampiyonasında Milli Takım Sporcularından Fethiyeli Hatice Sena Kayacan ve Mustafa Aydemir kendi kategorilerinde Avrupa 3.sü oldular.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları İl Birinciliği Yarışmaları Muğla Atatürk Spor Salonu ve Menteşe Spor Salonunda yapılan yarışlarla sona erdi.

  Haberi Oku

  GSB YAZ SPOR OKULLARI VE ENGELSİZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Menteşe İlçemizde yapılacak olan GSB Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okulları başlıyor. 21 Spor Branşında açılacak olan Yaz Spor Okulları başvuru formunu doldurarak, Menteşe Spor Salonu veya İl Müdürlüğümüz Güvenlik noktasına, Yüzme brınşında doldurulan kayıt formlarını ise Muğla Kapalı Yüzme Havuzuna bırakabilirsiniz.

  Haberi Oku

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİR BÜYÜK ORGANİZASYON DAHA

  Okul Sporları Hentbol Küçük Kızlar Ve Erkekler Türkiye Şampiyonası heyecanı Muğla’da başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde SPOR branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  SPORUN BAŞKENTİ MUĞLA’DA SPOR DOLU BİR HAFTA

  İl Müdürlüğümüz, 29 ülkeden ve Türkiye’nin 81 ilinden sporcu, antrenör, teknik ekip ve hakemlerden oluşan toplam 8 bine yakın kişiyi, Güreş Dünya Şampiyonası, Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları, İki Türkiye Şampiyonası ile dev organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

  Haberi Oku

  MUĞLA’DA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Menteşe Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına çelenk sunma, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

  Haberi Oku

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ YURTLAR ARASI YAPILAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE 2. OLDU

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Yurtlar arası 35. Futbol Turnuvası’nda 2.lik Kupasının sahibi Muğla Yurtları oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce Samsun’da düzenlenen Futbol Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  SPORUN BAŞKENTİ OLMA YOLUNDA İLERLEYEN MUĞLA’DA KRİKET HEYECANI YAŞANDI

  Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde 22-27 Nisan 2022 tarihleri arasında Ortaca’da düzenlenen Okul Sporları Kriket Yıldız Kızlar ve Erkekler Türkiye Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER