İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE ARŞİV HİZMETLERİ EĞİTİMİ VERİLDİ

  İl Müdürlüğümüze bağlı Yurt Müdürlükleri, Şube Müdürlükleri ve İlçe Müdürlüklerinde arşiv iş ve işlemlerinin sağlıklı yürütülebilmesi ve e-arşiv sistemine geçiş sürecinde yapılması gereken arşiv işlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için 19 Ağustos 2020 tarihinde İl Müdürlüğümüzde “Arşiv Hizmetleri Eğitimi” verildi. E-arşiv sistemine geçiş sürecinde yapılması gereken arşiv işleriyle ilgili bilgilerin verildiği eğitimde COVİD-19 tedbirleri kapsamında hijyen kurallarına dikkat edildi.

  Haberi Oku

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ PROGRAMI

  MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ PROGRAMI

  Haberi Oku

  DENEYAP TÜRKİYE PROJESİ YAZ OKULU BAŞLADI

  Türkiye genelinde 12 ilde uygulanan DENEYAP Türkiye Teknoloji Atölyesi yeniden başladı. Muğla Uluslararası Gençlik Merkezinde yaz okulu bugün başladı.

  Haberi Oku

  PANDEMİ NORMALLEŞME SÜRECİNDE İLK HAKEMLİK KURSU BAŞLADI

  Pandemi normalleşme sürecinde ilk hakemlik kursu başladı. Türkiye Atletizm Federasyonu ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Atletizm Aday Hakemlik kursu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Muğla Erkek Yurdu Konferans Salonunda yapılmaya başlandı.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Ömer İLMAN “ SPOR TESİSLERİMİZDE FAALİYETLERİ KONTOLLÜ OLARAK BAŞLATTIK”

  İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI TESİSLERDE SIKI TEDBİRLER UYGULANIYOR. COVİD - 19 tedbirleri nedeniyle yaklaşık 3 ay önce ara verdiğimiz sportif çalışmalarımıza Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yayınlamış olduğu “Kontrollü Sosyal Hayat Rehberi” ve İl Hıfsısıha Kurulu talimatları doğrultusunda Sosyal Mesafe ve sağlık kurallarına dikkat ederek kurslarımıza ve çalışmalarımıza yeniden başlamış bulunmaktayız. Gençlerimiz ve halkımız sporu özlemiş tesislerimize ilgi büyük. Öncelikle Gençlik Merkezlerimize ve Spor Tesislerimize gelen tüm herkesin görevlilerimiz tarafından ateş ölçümleri yapılıyor. Normal olanlar tesislerimize alınıyor. 38 derece ve üstünde çıkması durumunda sağlık kuruluşları ile irtibata geçilerek vatandaşlarımız yönlendiriliyor. Çok şükür şu ana kadar böyle bir vaka yaşamadık. Tüm tesislerde dezenfektan makinaları kuruldu.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Muğla Cumhuriyet Meydanında başladı.

  Haberi Oku

  İNSTAGRAM SPOR OKULU BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

  GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNCE AÇILAN İNSTAGRAM SPOR OKULU BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR. İnstagram Spor Okulu İkinci Gününde Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  MUĞLA 5 GÜNDE 5 BÜYÜK ORGANİZASYONLA SPOR’A DOYDU

  MUĞLA 5 BÜYÜK ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPTI 3 dalda Okul Sporları Yarı Final Maçları, Analig Sutopu Yarı Final Maçları ve Analig Hokey Türkiye Şampiyonası olmak üzere 5 organizasyon tamamlandı.

  Haberi Oku

  HAFTA SONU ETKİNLİKLERİMİZDE İDLİB ŞEHİTLERİMİZ ANILDI

  Yarışmaların ve kursların sonrasında sporcular, İdlib’te şehit olan askerlerimiz için “Başımız Sağ Olsun” yazılı pankartları açtılar.

  Haberi Oku

  MUĞLA VOLEYBOL YARI FİNAL MAÇLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  Okul Sporları Voleybol Genç A Kızlar ve Erkekler Yarı Final Grup Maçları Tamamlandı.

  Haberi Oku

  MUĞLA KARATEDE YARI FİNALDE

  Analig Karate Grup Maçları büyük mücadelelere ve heyecana sahne oldu. Karate Türkiye Şampiyonası Yıldızlar Ligi Ege Grup Maçları Muğla’da Yapıldı.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI DALAMANDA

  HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DALAMANDA GERÇEKLEŞTİ

  Haberi Oku

  HAMLE GAZETESİNDEN ANLAMLI ÖDÜL

  İlimizin en köklü gazetelerinden olan Hamle Gazetesinin düzenlemiş olduğu son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşen “44. Geleneksel Yılın En’leri Yarışması’nda” Hamle okurları tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz “Yılın Kamu Kuruluşu” ödülüne layık görülmüş olup, ödül İl Müdürümüz Ömer İlman'a son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından takdim edilmiştir.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN LİDER KADINLARI KAMPI SONA ERDİ

  GELECEĞİN LİDER KADINLARI-ZİRVE PROJESİ Geleceğin Lider Kadınları Projesi, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Uluslararası Gençlik Merkezi’nde, 2015 yılında yerel bir gençlik hareketi olarak başlamıştır. Bu Proje 18-29 yaş aralığındaki genç kadınların yer aldığı ve onların kişisel gelişimleri için çalışırken aynı zamanda gönüllülük faaliyetleri ile toplumla kaynaşmak, insanlara ve çevreye fayda sağlamak ve profesyonel yaşama hazırlanmak amacıyla sosyal gelişimlerini destekleyen yerel bir projedir.

  Haberi Oku

  MUĞLA'DA GELECEĞİN YILDIZ SPORCULARI SEÇİLİYOR

  TÜRKİYE SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME PROJESİ 3.ETAP TARAMA TESTLERİ DEVAM EDİYOR

  Haberi Oku

  Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Sporcularından İl Müdürlüğümüze Ziyaret

  Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Şampiyon Sporcularından, Uluslararası Avrupa Muaythai Kupasında Şampiyon olan Evren Arslan, Minikler Avrupa Kupası 2. Olan Algan Turab Arslan, ve İFMA Muaythai Dünya Şampiyonasında 3. Olan Ceren Güçlütürk İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER