HABERARŞİVİ
 • 30

  NİSAN

  SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İLANI

  SÖZLÜ SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR İLE SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAMAYAN ADAYLARIN LİSTESİ YAYIMLANMIŞTIR

 • 24

  OCAK

  HAFTALIK SPOR PROGRAMI

  Muğla'da Haftalık Spor Programı

 • 24

  OCAK

  SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM KAMPI MUĞLA'DA

  KYK Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı Muğla'da yapıldı

 • 11

  OCAK

  ASIM'IN NESLİ AKİF'İ DİNLİYOR

  “Asım’ın Nesli Akif’i Dinliyor” projesi Marmaris Programı Yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

 • 27

  ARALIK

  ASIM'IN NESLİ AKİF'İ DİNLİYOR

  Her milletin tarihinde derin izler bırakmış önemli şahsiyetler vardır. Mehmet Akif Ersoy da Türk milletinin tarihinde ve gönlünde taht kurmuş büyük bir şahsiyettir. Mehmet Akif Ersoy sadece İstiklal Marşımızın yazarı değil, o aynı zamanda Türk milletinin “vatan, millet, bayrak, özgürlük ve bağımsızlık” kavramlarının karşılığıdır. O, sadece bir şair değil, Kurtuluş Savaşı’nı on kıtaya, kırk bir dizeye sığdırarak Milli Mücadeleyi en mükemmel şekilde dile getiren şahsiyettir. Bu nedenle milletin dili ve sesi olan Akif’in hayatının bilinmesi ve her fırsatta dile getirilmesi yetmez. Onun şahsiyetinin de örnek alınması gerekir.

 • 12

  ARALIK

  MİLLİ SPORCULARIMIZDAN TAZİYE ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz ve beraberindeki Hokey Milli Sporcularımız Sude Nur Kurt, Necmiye Sel ve Aleyna Başbuğ; Rize'de menfur saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürümüz Altuğ Verdi için İl Emniyet Müdürümüz Hakan Çetinkaya'ya taziye ziyaretinde bulundular.

 • 12

  ARALIK

  ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MUTLU ÇARŞAMBA

  "Özel Sporcularımız İçin Mutlu Çarşamba" etkinlikleri kapsamında Denizli'de düzenlenen Özel Olimpiyatlar Karma Pota Projesi Gelişim kampına, Bodrum Belediyesi Bodrumspor takımının Özel sporcu basketbol takımı 3 özel 2 partner sporcusuyla Muğla ilimizi bu projede temsil etmiştir.

 • 12

  ARALIK

  GENÇLERİMİZ İÇİN BİR PROTOKOL DAHA İMZALANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından imzalanan sözleşme gereği; Milas Şehit Murat İNCİ Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yarım kalan spor salonunun tamamlanması için ödenek ile, Marmaris İnci Narin YERLİCİ İlköğretim Okulu Bahçesine Futbol Sahası yapmak için ayrılan ödenek ile yapılacak olan tesislerin uzun süreli kullanımını öngören protokol imzalandı.

 • 11

  ARALIK

  MİLAS ŞEHİR STADI'NDA SONA DOĞRU

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız destekleriyle FIFA kriterlerine uygun olarak yapılan ve yapımında son aşamaya gelinen Milas Şehir Stadyumu, yakın zamanda amatör spor kulüplerimize hizmet vermeye başlayacak. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, tesisi ziyaret ederek her aşamasını yakından takip ettiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İncelemeler sırasında Öçalmaz’a Şube Müdürümüz Sevgi Tombul da eşlik etti.

 • 9

  ARALIK

  MASA TENİSİ GENÇLER TAKIM İL BİRİNCİLİĞİ

  Muğla Masa Tenisi İl Temsilciliği 2018 Faaliyet Programında yer alan “Masa Tenisi Gençler Takım İl Birinciliği” müsabakaları Menteşe Spor Salonumuzda yapıldı.

 • 8

  ARALIK

  BODRUM'DA İNŞAATLAR HIZ KAZANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Bodrum’da ikmal inşaatı devam eden Gençlik Merkezi ve Spor Salonu’nda incelemelerde bulundu. Düzenli olarak çalışmaları yerinde kontrol eden Öçalmaz, çalışmaların gözle görülür bir şekilde hız kazanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 • 8

  ARALIK

  BİLEK GÜREŞİ HAKEM KURSU

  Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanlığı Faaliyet Programında yer alan "Bilek Güreşi Hakem Kursu" 7-9 Aralık tarihleri arasında İlimizde gerçekleştiriliyor.

 • 8

  ARALIK

  ÖZEL SPORCULARIMIZ İÇİN MUTLU ÇARŞAMBA

  “Özel Sporcularımız İçin Mutlu Çarşamba” etkinliği ile özel sporcularımız ile her hafta farklı etkinliklerde buluşuyoruz.

 • 7

  ARALIK

  ÖÇALMAZ DALAMAN'DA TESİSLERİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz Dalaman Spor Salonunda incelemelerde bulundu.

 • 7

  ARALIK

  EGE YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYON

  Manisa’da düzenlenen Türkiye U16 Hokey Batı Grubu Şampiyonasında Ege Yıldızları GSK Şampiyon oldu. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Antrenörü Serkan Şen’in Baş Antrenörlüğünü yaptığı Ege Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü bu sezon ilk kez katıldığı müsabakada 5 maçını da kazanarak şampiyon olarak döndü.