HABERARŞİVİ
 • 12

  ARALIK

  GENÇLERİMİZ İÇİN BİR PROTOKOL DAHA İMZALANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından imzalanan sözleşme gereği; Milas Şehit Murat İNCİ Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yarım kalan spor salonunun tamamlanması için ödenek ile, Marmaris İnci Narin YERLİCİ İlköğretim Okulu Bahçesine Futbol Sahası yapmak için ayrılan ödenek ile yapılacak olan tesislerin uzun süreli kullanımını öngören protokol imzalandı.

 • 12

  ARALIK

  ÖZEL ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MUTLU ÇARŞAMBA

  "Özel Sporcularımız İçin Mutlu Çarşamba" etkinlikleri kapsamında Denizli'de düzenlenen Özel Olimpiyatlar Karma Pota Projesi Gelişim kampına, Bodrum Belediyesi Bodrumspor takımının Özel sporcu basketbol takımı 3 özel 2 partner sporcusuyla Muğla ilimizi bu projede temsil etmiştir.

 • 12

  ARALIK

  MİLLİ SPORCULARIMIZDAN TAZİYE ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz ve beraberindeki Hokey Milli Sporcularımız Sude Nur Kurt, Necmiye Sel ve Aleyna Başbuğ; Rize'de menfur saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürümüz Altuğ Verdi için İl Emniyet Müdürümüz Hakan Çetinkaya'ya taziye ziyaretinde bulundular.

 • 11

  ARALIK

  MİLAS ŞEHİR STADI'NDA SONA DOĞRU

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız destekleriyle FIFA kriterlerine uygun olarak yapılan ve yapımında son aşamaya gelinen Milas Şehir Stadyumu, yakın zamanda amatör spor kulüplerimize hizmet vermeye başlayacak. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, tesisi ziyaret ederek her aşamasını yakından takip ettiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İncelemeler sırasında Öçalmaz’a Şube Müdürümüz Sevgi Tombul da eşlik etti.

 • 11

  ARALIK

  ÖÇALMAZ'DAN ZİYARET

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Menteşe Spor Salonumuzda çalışmalarını sürdüren Yalıkavak Hentbol Kulübü’nü antrenmanda ziyaret etti.

 • 10

  ARALIK

  ÖÇALMAZ GENÇLERİMİZE EŞLİK ETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Milas Gençlik Merkezimizi ziyaret ederek Gitar ve Basketbol faaliyetlerine katılan gençlerimize eşlik etti.

 • 9

  ARALIK

  BASKETBOLCULARIMIZ SON PERİYOTTA KAYBETTİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından kurulan ve Muğla Gençlik ve Spor Kulübü çatısı altında faaliyetlerini yürüten U14 Basketbol Takımımız Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'ın da izlediği maçta rakibi Yeşil Marmaris Spor Kulübü'ne 67-55 kaybetti.

 • 9

  ARALIK

  MASA TENİSİ GENÇLER TAKIM İL BİRİNCİLİĞİ

  Muğla Masa Tenisi İl Temsilciliği 2018 Faaliyet Programında yer alan “Masa Tenisi Gençler Takım İl Birinciliği” müsabakaları Menteşe Spor Salonumuzda yapıldı.

 • 8

  ARALIK

  ÖZEL SPORCULARIMIZ İÇİN MUTLU ÇARŞAMBA

  “Özel Sporcularımız İçin Mutlu Çarşamba” etkinliği ile özel sporcularımız ile her hafta farklı etkinliklerde buluşuyoruz.

 • 8

  ARALIK

  BİLEK GÜREŞİ HAKEM KURSU

  Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanlığı Faaliyet Programında yer alan "Bilek Güreşi Hakem Kursu" 7-9 Aralık tarihleri arasında İlimizde gerçekleştiriliyor.

 • 8

  ARALIK

  BODRUM'DA İNŞAATLAR HIZ KAZANDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Bodrum’da ikmal inşaatı devam eden Gençlik Merkezi ve Spor Salonu’nda incelemelerde bulundu. Düzenli olarak çalışmaları yerinde kontrol eden Öçalmaz, çalışmaların gözle görülür bir şekilde hız kazanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 • 7

  ARALIK

  EGE YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYON

  Manisa’da düzenlenen Türkiye U16 Hokey Batı Grubu Şampiyonasında Ege Yıldızları GSK Şampiyon oldu. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hokey Antrenörü Serkan Şen’in Baş Antrenörlüğünü yaptığı Ege Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü bu sezon ilk kez katıldığı müsabakada 5 maçını da kazanarak şampiyon olarak döndü.

 • 7

  ARALIK

  ÖÇALMAZ DALAMAN'DA TESİSLERİ İNCELEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz Dalaman Spor Salonunda incelemelerde bulundu.

 • 7

  ARALIK

  ÖÇALMAZ ORTACA BELEDİYESPOR'UN ANTRENMANINI İZLEDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 7. Grupta mücadele eden temsilcilerimizden Ortaca Belediyespor'un antrenmanını izledi.

 • 5

  ARALIK

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokolle hayata geçirilen "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi törenle başladı.