HABERARŞİVİ
 • 14

  ARALIK

  ÖZEL SPOR SALONLARINA SIKI DENETİM

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 15.10.1999 tarihli ve 23847 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Yönetmeliği kapsamında Muğla'da faaliyet gösteren Spor Tesislerinin denetimi için kurulan Denetim Komisyonu tarafından Yönetmelikte belirtilen şartları taşımayan 48 Tesis mühürlendi.

 • 14

  ARALIK

  MUAYTHAİ GENEL SEKRETERİNDEN ZİYARET

  Türkiye Muaythai Federasyonu Genel Sekreteri Korkmaz Atalay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette bundan sonra İlimizde yapılcak eğitim çalışmaları ve federasyon faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 • 13

  ARALIK

  MUĞLA'DA ATLETİZM ÇOŞKUSU

  Muğla Okul Sporları Atletizm Müsabakaları 500'den fazla sporcunun katılımı ile Menteşe’de gerçekleştirildi.

 • 12

  ARALIK

  MUAY THAİ 4.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

  Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkanlığınca 2017 Faaliyet Programında yer alan "Muay Thai 4. Kademe (14 Khan) Baş Antrenörlük Kursu" Menteşe Spor Salonumuzda devam etmektedir.

 • 12

  ARALIK

  MENTEŞE'DE VOLEYBOL İLÇE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

  Menteşe Voleybol Gençler A Kız ve Erkek İlçe Birinciliği maçları Menteşe Spor Salonumuzda devam ediyor.

 • 10

  ARALIK

  ÖÇALMAZ'DAN PAZAR MESAİSİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz her haftasonu olduğu gibi bu hafta da İlçelerimizde düzenlenen organizasyonları tek tek ziyaret ederek sporcularımızın yanında yer aldı.

 • 9

  ARALIK

  BRİÇ KIŞ 4'LÜ TAKIM ELEMELERİ BODRUM'DA

  Bodrum Briç Kulübü tarafından organize edilen ve direktörlüğünü Rahmi İyilikçi ve Fahir Üzümcü'nün yaptığı Kış 4'lü Takım Elemeleri Bodrum Heredot Kültür Merkezi'nde devam ediyor.

 • 9

  ARALIK

  KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKETBOL YENİLGİSİZ DEVAM EDİYOR

  Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde İlimizin namağlup temsilcisi olan Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, 9 Aralık 2017 tarihinde oynadığı İzmit Belediyespor maçında kendi evinde şov yaptı.

 • 8

  ARALIK

  SERKAN YAZICI FIA DÜNYA KONSEYİNE SEÇİLDİ

  Bugün Paris'te gerçekleştirilen Uluslararası Otomobil Federasyonu FIA genel kurulu sonrasında 9 yıldır FIA Başkanlığı görevini sürdüren Jean Todt bir kez daha bu göreve seçildi.

 • 8

  ARALIK

  ÖÇALMAZ, DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN KORUMA KURULU TOPLANTISI'NA KATILDI

  Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde 2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün Koruma Kurulu toplantısından yapılan çalışmalar açıklandı.

 • 8

  ARALIK

  FUTSAL GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Futsal Gençler A Erkekler ve Kızlar İl Birinciliği müsabakaları oynanan final maçlarıyla sona erdi.

 • 7

  ARALIK

  BÜYÜKŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ'NE ZİYARET

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan'ı ziyaret etti.

 • 7

  ARALIK

  ÖÇALMAZ GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI AKBULUT'U ZİYARET ETTİ

  Geçtiğimiz Hafta Antalya'da Seminer'de olması nedeni ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Basın Ödülleri Gecesine katılamayan Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut'a nezaket ziyaretinde bulundu.

 • 7

  ARALIK

  ŞEHİT ANNESİNDEN AĞLATAN İSTEK

  Sık sık Şehit Aileleri ve Yardımlaşma Derneklerini ziyaret eden ve orada ki şehit yakınları ile ilgilenen isteklerini dinleyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz bir Şehit yakınından gelen istek üzerine göz yaşlarına hakim olamadı.

 • 4

  ARALIK

  3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLERİ ORTADAN KALDIRDIK

  Muğla Valisi Esengül Civelek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engellilere yönelik düzenlenen programa katıldı.