HABERARŞİVİ
 • 22

  HAZİRAN

  RAMAZAN SPORLA DOLU GEÇTİ

  Son dönemde İl ve ilçelerde yapılan Uluslararası, Ulusal , Bölgesel ve Mahalli kamplarla Spor Turizmi aracılığı ile Muğla Turizmine büyük katkı sağlayan Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisleri Mübarek Ramazan Ayı’nda da boş kalmadı.

 • 22

  HAZİRAN

  BODRUMLU KARATECİLER OLİMPİYAT YOLUNDA

  İstanbul da yapılan 23 ilden toplam 299 sporcunun mücadele ettiği Dünya Kupası'nda ülkemizi temsil edecek olan sporcuların belirlendiği milli takım seçmelerini kazanan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Karate Takımı sporcuları Kayra Sezgin ve Umut Altıntaş 1-2 temmuz tarihlerinde Hırvatistan da yapılacak olan Gençler Dünya Kupasına katılacaklar.

 • 21

  HAZİRAN

  IHA(İnsanıiz Hava Araçları) SEMİNERİ YAPILDI

  Mugla Orman Bölge Müdürlüğü Basın Servisi Tarafından düzenlenen Drone Türk Başkanı Mustafa Kaçan'in verdiği IHA Semineri Orman Bölge Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirildi.

 • 21

  HAZİRAN

  KADİR GECE'MİZ MÜBAREK OLSUN

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Mübarek Kadir Gecesi nedeni ile bir mesaj yayımladı.

 • 20

  HAZİRAN

  BAŞARI VE TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ

  Muğla Valimiz Amir Çiçek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Komitemizi Başarı ve Teşekkür Belgesi ile ödüllendirdi.

 • 18

  HAZİRAN

  U17 BAYANLAR SUTOPU'NDA BODRUM LİG ATLADI

  Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanlığı'nın Faaliyet Programında yer alan U17 Bayanlar 2. Lig 2. Bölüm Müsabakaları ikinci gün oynanan maçların ardından sona erdi.

 • 18

  HAZİRAN

  BABALAR GÜÇLÜ AİLE YAPISININ TEMEL DİREKLERİDİR

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz Babalar günü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

 • 17

  HAZİRAN

  U-11 LİGİ MİNİMİNİKLER ŞENLİĞİ

  5 grupta 34 takımın iştirakiyle düzenlenen müsabakalarda gruplarını lider bitiren 5 takımın 6 Haziran 2017 tarihinde başlayan ve tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanan Play-off maçlarıyla devam ediyor.

 • 17

  HAZİRAN

  U17 BAYANLAR SU TOPU MÜSABAKALARI MENTEŞE'DE

  Türkiye Su Topu Federasyonu Başkanlığı'nın Faaliyet Programında yer alan U17 Bayanlar 2. Lig 2. Bölüm Müsabakaları bugün başladı.

 • 14

  HAZİRAN

  SABURHANE YAZ FUTBOL OKULU TÖRENLE AÇILDI

  Menteşe ilçe merkezinin önemli kulüplerinden Saburhane Gençlikspor Kulübü Olimpik yaz futbol okulu 2017-2018 sezonunu düzenlenen törenle açtı.

 • 13

  HAZİRAN

  BAŞARI BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında etkinlik ve faaliyetlere destek veren Kamu Kurum ve Kuruluşlarla kişilere Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından verilen Başarı Belgeleri sahiplerini bulmaya başladı.

 • 13

  HAZİRAN

  MUĞLA TÜRK BASKETBOLUNDA ADINDAN SÖZ ETTİRİR HALE GELMİŞTİR

  Muğla Ormanspor Başkanımız Vedat Dikici Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz'ı makamında ziyaret ederek, geçtiğimiz sezon verdikleri destek nedeni ile teşekkür etti.

 • 3

  HAZİRAN

  BAŞARILI SPORCULARIMIZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak hazırlanan "2016-2017 Başarılı Sporcular Ödül Töreni" Öğretmenler Evi'nde verilen İftar Yemeği ile gerçekleştirildi.

 • 3

  HAZİRAN

  DART ŞAMPİYONLARINDAN AMİR ÇİÇEK'E ZİYARET

  Okul Sporları Federasyonu tarafından 26-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gaziantep İlinde düzenlenen "Okullararası Dart Gençler Türkiye Şampiyonası"nda 16 takım arasında şampiyon olan Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sporcularımız Okul Müdürü Baki Burucu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Şihan Şanlı ile 9-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Mersin'de düzenlenen "Paralimpik Yelken Türkiye Şampiyonası"nda Şampiyon olup Almanya'da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı kazanan Hüseyin Akbulut, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz ile birlikte Vali Amir Çiçek'i makamında ziyaret ettiler.

 • 3

  HAZİRAN

  HALKOYUNLARI MİNİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

  Türkiye Halk Oyunları Federasyonu'nun 2017 yılı Halk Oyunları Minikler Türkiye Şampiyonası Menteşe Spor Salonumuzda ilk gün düzenlenen "geleneksel düzenlemeli dal" yarışmaları ile başladı.