HABERARŞİVİ
 • 9

  EYLÜL

  DÜNYA KITEBOARDING ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliğinde "Turkey Home" etkinlikleri çerçevesinde, Türkiye Yelken Federasyonu ve “Race Marketing and Management” katkılarının yanı sıra İlimiz genelinde Muğla Valiliğimizin riyasetlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde; Dalaman Havalimanı (YDA), Akyaka Kite Beach ile Kite Academy'nin destekleriyle gerçekleştirilen "Dünya Kiteboarding Ligi"nin ilk ayağı olan Türkiye etabı Akyaka'da düzenlenen final yarışlarıyla sona erdi.

 • 29

  HAZİRAN

  YAZ SPOR OKULLARIMIZIN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Yaz Spor Okullarımız Menteşe Spor Salonumuzda düzenlenen Açılış Seremonisi ile başladı.

 • 11

  HAZİRAN

  SIFIR ATIK SIFIR KAYIP

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlattığı ‘’Sıfır Atık’’ projesi kapsamında kurumumuz hizmet binasına mekan içi geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi.

 • 10

  HAZİRAN

  PLAJ KORFBOLUNDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün desteği ile Sarıgerme Çevre Eğitim Derneği (SARÇED) plajında gerçekleştirilen Türkiye Üniversiteler Plaj Korfbol Şampiyonası düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

 • 9

  HAZİRAN

  ÖÇALMAZ OKULUN SON GÜNÜNDE RUGBY TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINI ZİYARET ETTİ

  Eğitim Öğretim sezonunun son gününde Okul Sporları Rugby Yıldız Erkeklerde Türkiye Şampiyonu, Hokey Yıldız Kızlarda Türkiye 2.si,Rugby Yıldız Kızlarda Türkiye 3.sü olan Kafaca Kaplancık Ortaokulunu ziyaret eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, sporcuları, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Adamcı ve Antrenör Serkan Şen’i kutlarken başarılarının devamını diledi.

 • 9

  HAZİRAN

  MUĞLA'DA DÜNYACA ÜNLÜ SARIGERME PLAJI KORFBOL İLE ŞENLENDİ

  Türkiye Üniversiteler Plaj Korfbol Şampiyonası, Muğla’nın Ortaca ilçesinde başladı.

 • 9

  HAZİRAN

  SAHURU GÜREŞÇİLERİMİZLE YAPTIK

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkez'ini ziyaret ederek Sahuru bura da ki genç sporcularımızla yaptı.

 • 9

  HAZİRAN

  ÖÇALMAZ; KIRSALDA Kİ KIZ ÇOCUKLARIMIZIN SPOR YAPMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, beraberinde Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci ve Ak Parti Köyceğiz İlçe Başkanı Şahan Şahan ile birlikte Kırsal kesimlerde imkanları olmayan kız çocuklarının sosyal hayata uyumu vizyonu ile çalışmalarına başlayan ve Muğla Ciftlik köy, Muğla Ortaköy, Muğla Bayır, Muğla Karabörtlen, Köyceğiz Toparlar, Köyceğiz Döğüşbelen, Köyceğiz Hamitköy, Zeytinalan, Yangı, Pınarköy, Otmanlar, Dalaman gibi ilçe ve köylerden çalışmalara katılan 46 sporcuya ulaşan Jetgiller Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Futbol Takımının antrenmanını ziyaret etti.

 • 8

  HAZİRAN

  DÜNYA ŞAMPİYONU OKÇUNUN KARNESİNİ ÖÇALMAZ VERDİ

  Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, 2017/2018 Eğitim Öğretim sezonunun son gününde Dünya Şampiyonu Okçumuz Emircan Haney’in karne sevincine ortak oldu.

 • 8

  HAZİRAN

  KANUNİ MTAL HOKEY KIZ TAKIMI ÖÇALMAZ’I ZİYARET ETTİ

  Açık Alan Gençler Hokey Türkiye Şampiyonasında 3. olan Kanuni MTAL sporcuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

 • 6

  HAZİRAN

  CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN MUĞLA'DAYDI

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Muğladaydı. İlimize gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz ile Milli sporcularımız karşılayarak çiçek takdim ettiler.

 • 5

  HAZİRAN

  SPORTİF YETENEK TARAMASI VE SPORA YÖNLENDİRME

  Geleceğin Şampiyonlarını çıkarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında Marmaris'teki faaliyetlerimizi de tamamlamış bulunuyoruz.

 • 4

  HAZİRAN

  VAKİT KOŞABİLİYORKEN KOŞ VAKTİ

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz faaliyet programında yer alan ve Bodrum Ortakent Lena Erdil Windsurf Clup’ta düzenlenen Hareketli Salma 4.Ayak İl Yelken Yarışları ödül töreniyle sona erdi.

 • 4

  HAZİRAN

  ORYANTİRİNG ADAY HAKEM KURSU

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz Bodrum’da düzenlenen Oryantiring Aday Hakem Kursu’nu ziyaret ederek kurs hakkında bilgiler aldı.

 • 3

  HAZİRAN

  SUTOPU YARI FİNALLERİ İLİMİZDE BAŞLADI

  Türkiye Sutopu Federasyonu Başkanlığı 2017-2018 yılı Faaliyet Programında yer alan Büyük Erkekler Yarı Final Müsabakaları başladı.