FEDERASYON KÜREK
|
|
FAALİYETİN ADI
|
KÜREK MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI
|
|
FAALİYET TARİHİ
|
09-29 OCAK 2018
|
|
FAALİYET YERİ
|
KÖYCEĞİZ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON KÜREK
|
|
FAALİYETİN ADI
|
KÜREK SU TESTİ YARIŞLARI
|
|
FAALİYET TARİHİ
|
29 OCAK-02 ŞUBAT 2019
|
|
FAALİYET YERİ
|
KÖYCEĞİZ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON YELKEN
|
|
FAALİYETİN ADI
|
OPTİMİST LASER KIŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI
|
|
FAALİYET TARİHİ
|
21-26 OCAK 2019
|
|
FAALİYET YERİ
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON YELKEN
|
|
FAALİYETİN ADI
|
420-470 SÖRF KIŞ KUPASI YELKEN YARIŞLARI
|
|
FAALİYET TARİHİ
|
28 OCAK-02 ŞUBAT 2019
|
|
FAALİYET YERİ
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İL SATRANÇ
|
|
FAALİYETİN ADI
|
MARMARİS KARYA - IV KAPALI IM NORM SATRANÇ TURNUVASI
|
|
FAALİYET TARİHİ
|
27-31 OCAK 2019
|
|
FAALİYET YERİ
|
MARMARİS BLUE BAY PLATINUM OTEL
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA
|
İL FUTBOL
|
U17 PLAY-OFF
|
14:00
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
ORTACA BEL.SP
|
U17 PLAY-OFF
|
FET.SENTETİK
|
14:00
|
YENİ MİLAS SP
|
MİLAS BEL.BEÇİN GENÇ.SP
|
U17 PLAY-OFF
|
ÖREN
|
|
|
|
|
|
26 OCAK 2019 CUMARTESİ
|
FEDERASYON HENTBOL
|
KADINLAR SÜPER LİG
|
16:30
|
YALIKAVAK SPOR
|
OSMANGAZİ BEL.SP
|
KBSL
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON BASKETBOL
|
KADINLAR BASKETBOL SÜPER LİGİ
|
14:00
|
KIRÇİÇEĞİ BOD. BASKETBOL SP.
|
İZMİT BELEDİYE SP
|
KBSL
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON FUTBOL
|
GENÇLİK GELİŞİM LİGİ
|
12:00
|
MUĞLA SPOR
|
TİRE SP
|
U15 LİGİ
|
DÜĞEREK
|
14:00
|
MUĞLA SPOR
|
TİRE SP
|
U16 LİGİ
|
DÜĞEREK
|
|
|
|
|
|
İL FUTBOL
|
SÜPER AMATÖR LİGİ
|
14:00
|
DALYAN SP
|
DALAMAN BEL.SP
|
S.AMATÖR
|
DALYAN
|
2. AMATÖR KÜME
|
14:00
|
GÜNDOĞAN SP
|
KONACIK SP
|
A GRUBU
|
GÖLTÜRKBÜKÜ
|
14:00
|
BİTEZ D.P.GENÇ.SP
|
KAVAKLIDERE BEL.SP
|
A GRUBU
|
GÜMÜŞLÜK
|
14:00
|
BOZBURUN BEL.SP
|
F.BEŞKAZA G.P
|
B GRUBU
|
BOZBURUN
|
U12 LİGİ
|
12:45
|
ORTAKENT Y.G.SP
|
GÜMÜŞLÜK G.SP
|
A GRUBU
|
TURGUTREİS
|
14:00
|
MENTEŞ G.SP
|
B.B.BODRUM SP
|
A GRUBU
|
GÜLLÜK
|
14:00
|
HALİKARNAS G.SP
|
MİLAS G.SP
|
A GRUBU
|
YALIKAVAK
|
14:00
|
TURGUTREİS SP
|
BOD.1925 SP
|
A GRUBU
|
TURGUTREİS
|
14:00
|
SABURHANE G.SP
|
DÜĞEREK G.SP
|
B GRUBU
|
AKYOL
|
11:30
|
MUĞLA ÜNİV.SP
|
MUĞLA G.VE SP
|
B GRUBU
|
ORTAKÖY
|
12:45
|
KÖYCEĞİZ BEL.SP
|
DALYAN SP
|
C GRUBU
|
KÖYCEĞİZ
|
14:00
|
EKOL 2017 SP
|
DATÇA 1923 SP
|
C GRUBU
|
KÖYCEĞİZ
|
14:00
|
ALTIN MARTI SP
|
MARM.GENÇ.SP
|
C GRUBU
|
ARMUTALAN ARENA
|
13:30
|
F.BEŞKAZA G.SP
|
DALAMAN BEL.SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
12:15
|
ESENKÖY SP
|
KARAÇULHA SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
11:00
|
FETHİYE SP
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
U14 LİGİ
|
14:00
|
MUĞLA SP
|
MİLAS G.SP
|
B GRUBU
|
KÖTEKLİ
|
14:00
|
YATAĞAN SP
|
MUĞLA ÜNİV.SP
|
B GRUBU
|
BOZÜYÜK
|
14:00
|
YENİ MİLAS SP
|
SABURHANE G.SP
|
B GRUBU
|
SELİMİYE
|
U16 LİGİ
|
12:00
|
BOD.1925 SP
|
B.GÖLTÜRKBÜKÜ SP
|
A GRUBU
|
GÖLTÜRKBÜKÜ
|
15:00
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
MİMARAS SPOR
|
B GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
U19 LİGİ
|
14:00
|
MEN.YERKÜPE SP
|
B.TURKUAZ SP
|
A GRUBU
|
KAVAKLIDERE
|
14:00
|
YATAĞAN SP
|
YENİ MİLAS SP
|
A GRUBU
|
YATAĞAN
|
12:00
|
MARMARİS SP
|
KÖYCEĞİZ BEL.SP
|
B GRUBU
|
MARMARİS
|
12:00
|
GÜNLÜKBAŞI SP
|
ORTACA BEL.SP
|
B GRUBU
|
GÜNLÜKBAŞI
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 OCAK 2019 PAZAR
|
FEDERASYON HENTBOL
|
2.LİG
|
13:00
|
KÖYCEĞİZ BEL.SP
|
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BEL.SP
|
2.LİG ERKEK
|
KÖYCEĞİZ
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON VOLEYBOL
|
2.LİG
|
16:30
|
BODRUM DOĞUŞ SP
|
İZMİR SPOR
|
2.LİG BAYAN
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON FUTBOL
|
2.LİG
|
13:30
|
B.B.BODRUM SP
|
ANKARA DEMİR SP
|
2.LİG
|
BODRUM
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON FUTBOL
|
BAL LİGİ
|
14:00
|
YATAĞAN SP
|
KEPEZ BEL.SP
|
BAL LİGİ
|
YATAĞAN
|
|
|
|
|
|
İL FUTBOL
|
SÜPER AMATÖR LİGİ
|
14:00
|
YENİ MİLAS SPOR
|
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ SP
|
S.AMATÖR
|
ÖREN
|
14:00
|
GÜMÜŞLÜK GENÇ.SP
|
TURGUTREİS SP
|
S.AMATÖR
|
GÜMÜŞLÜK
|
14:00
|
KARAOVA SP
|
MİLAS BEL.BEÇİN GENÇ.SP
|
S.AMATÖR
|
MUMCULAR
|
14:00
|
GÖCEK BEL.SP
|
KÖYCEĞİZ BEL.SP
|
S.AMATÖR
|
GÖCEK
|
15:15
|
ORTAKENT YAHŞİ SP
|
DÜĞEREK GÜNEŞ SP
|
S.AMATÖR
|
GÖLTÜRKBÜKÜ
|
2. AMATÖR KÜME
|
14:00
|
MİLAS DÖRTYOL G.SP
|
KÖTEKLİ SP
|
A GRUBU
|
GÜLLÜK
|
14:00
|
ORTAKÖY SP
|
B.TURKUAZ SP
|
A GRUBU
|
ORTAKÖY
|
12:00
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
ÇAMKÖY SP
|
B GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
14:00
|
F.YENİ MAH.KÜLTÜR SP
|
BELDİBİ SP
|
B GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
U14 LİGİ
|
14:00
|
ORTAKENT Y.G.SP
|
BOD.1925 SP
|
A GRUBU
|
TURGUTREİS
|
12:00
|
YALIKAVAK BEL.SP
|
TURGUTREİS SP
|
A GRUBU
|
YALIKAVAK
|
14:00
|
DATÇA 1923 SP
|
MARMARİS 1923 SP
|
C GRUBU
|
DATÇA
|
14:00
|
ORTACA BEL.SP
|
DALYAN SP
|
C GRUBU
|
ORTACA
|
12:00
|
MARM.GENÇ.SP
|
MARMARİS SP
|
C GRUBU
|
MARMARİS ÇİM
|
12:00
|
KARAÇULHA SP
|
FETHİYE SP
|
D GRUBU
|
KARAÇULHA
|
12:00
|
GÖCEK BEL.SP
|
DALAMAN BEL.SP
|
D GRUBU
|
GÖCEK
|
16:00
|
F.YENİ MAH.KÜLTÜR SP
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
10:00
|
F.BEŞKAZA G.SP
|
LİKYA SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
U16 LİGİ
|
12:00
|
GÜMÜŞLÜK G. SP
|
MEN.YERKÜPE SP
|
A GRUBU
|
GÜMÜŞLÜK
|
12:00
|
MİLAS BEL.BEÇİN G.SP
|
YENİ MİLAS SP
|
A GRUBU
|
GÜLLÜK
|
14:00
|
BİTEZ D.P.G.SP
|
MİLAS G.SP
|
A GRUBU
|
YALIKAVAK
|
14:00
|
KARAÇULHA SP
|
ORTACA BEL.SP
|
B GRUBU
|
KARAÇULHA
|
14:00
|
MARM.GENÇ.SP
|
F.BEŞKAZA G.SP
|
B GRUBU
|
MARMARİS ÇİM
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 OCAK 2019 PAZARTESİ
|
FEDERASYON FUTBOL
|
GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI
|
12:00
|
HOROZKEN SPOR
|
JETGİLLER GENÇLİK VE SPOR
|
G.KIZLAR
|
KÖTEKLİ
|
|
|
|
|
|
29 OCAK 2019 SALI
|
FEDERASYON FUTBOL
|
GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI
|
12:00
|
TURGUTREİS SPOR
|
HOROZKEN SPOR
|
G.KIZLAR
|
KÖTEKLİ
|
|
|
|
|
|
İL FUTBOL
|
U16 LİGİ
|
14:00
|
MARMARİS GENÇ.SP
|
LİKYA SPOR
|
B GRUBU
|
MARMARİS
|
U15 LİGİ PLAY-OFF
|
15:00
|
MARMARİS 1923 SP
|
KARAÇULHA SP
|
U15 P.OFF
|
KÖYCEĞİZ
|
15:00
|
BİTEZ D.P.GENÇLİK SP
|
ORTACA BEL.SP
|
U15 P.OFF
|
ULA
|
15:00
|
MARMARİS SPOR
|
MİLAS GENÇLİK SP
|
U15 P.OFF
|
YERKESİK
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 OCAK 2019 ÇARŞAMBA
|
FEDERASYON VOLEYBOL
|
BAYANLAR BÖLGESEL LİGİ
|
17:00
|
MUĞLA ÜNİV.SP
|
MUĞLA SP
|
BÖL.LİG BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
18:30
|
BODRUM İHTİSAS SP
|
KÖYCEĞİZ GÖL SP
|
BÖL.LİG.BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
İL FUTBOL
|
U12 LİGİ
|
14:00
|
ORTACA ESNAF SP
|
MARMARİS 1923 SP
|
C GRUBU
|
ORT.SOS.TES.
|
12:45
|
GÜNLÜKBAŞI SP
|
LİKYA SPOR
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
14:00
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
KARAÇULHA SP
|
D GRUBU
|
FET.SENTETİK
|
14:00
|
DALAMAN BEL.SP
|
ESENKÖY SP
|
D GRUBU
|
DALAMAN
|
U17 PLAY-OFF
|
14:00
|
ORTACA BEL.SP
|
YENİ MİLAS SP
|
U17 PLAY-OFF
|
ORTACA
|
14:00
|
MİLAS BEL.BEÇİN GENÇ.SP
|
ÇİFTLİK BEL.SP
|
U17 PLAY-OFF
|
ÖREN
|
|
|
|
|
|
31 OCAK 2019 PERŞEMBE
|
FEDERASYON VOLEYBOL
|
BAYANLAR BÖLGESEL LİGİ
|
17:00
|
KÖYCEĞİZ GÖL SP
|
MUĞLA ÜNİV.SP
|
BÖL.LİG.BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
18:30
|
MUĞLA SP
|
BODRUM İHTİSAS SP
|
BÖL.LİG BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
|
|
|
|
|
FEDERASYON FUTBOL
|
GENÇ KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI
|
12:00
|
JETGİLLER GENÇLİK VE SPOR
|
TURGUTREİS SPOR
|
G.KIZLAR
|
KÖTEKLİ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01 ŞUBAT 2019 CUMA
|
FEDERASYON VOLEYBOL
|
BAYANLAR BÖLGESEL LİGİ
|
17:00
|
KÖYCEĞİZ GÖL SP
|
MUĞLA SP
|
BÖL.LİG.BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
18:30
|
MUĞLA ÜNİV.SP
|
BODRUM İHTİSAS SP
|
BÖL.LİG BAYAN
|
M.S.K.Ü MES.YÜK.OKL.SAL.
|
|
|
|
|
|