MSKÜ GENÇLİK ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN ZİYARET

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Marmaris'te düzenleyeceği 2. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresi 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kapsamda Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Zekeriya Bingöl ve Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr. Ümit Basar Semiz, İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'la bir araya geldiler.

18 AĞUSTOS 2017
MSKÜ GENÇLİK ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN ZİYARET
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Marmaris'te düzenleyeceği 2. Uluslararası Gençlik Araştırmaları Kongresi 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kapsamda Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Zekeriya Bingöl ve Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr. Ümit Basar Semiz, İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'la bir araya geldiler. Kongrede neler olması gerektiği ile ilgili fikir alışverişinin gerçekleştirildiği toplantıda Bakanlığımızın desteklerini hiç esirgemediğini belirten Zekeriya Bingol, ilgisi ve katkısı için de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz'a teşekkür etti.
İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz da "Gençlerin faydası için yapılan bütün projelere Bakanlığımız nezdinde İl Müdürlüğü olarak elimizden gelen katkıyı sunmaktayız. Hedefimiz ülkemizin geleceği ve yarınımızın teminatı olan gençlerimizin toplumsal hayata kazandırılması ve bireysel hayata hazır hale getirilmesini sağlamaktır. Hiç şüphesiz ki bu eğitimin de en büyük partneri spordur." dedi.