15 TEMMUZ VİDEOSUNA REKOR BEĞENİ

Muğla Valiliğimiz Himayelerinde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ Videosu İzlenme rekorları kırıyor.

10 AĞUSTOS 2017
15 TEMMUZ VİDEOSUNA REKOR BEĞENİ
Muğla Valiliğimiz Himayelerinde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ Videosu İzlenme rekorları kırıyor. İl Müdürlüğümüz Sosyal Medya hesaplarında yayımlanan ve son olarak ta Muğla Valiliğimiz Sayfalarında yayımlanan Video şu ana kadar 240 bin kişi tarafından seyredildi. Öte yandan MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonunda düzenlenen Çağatay Tetik’in moderatarölüğünü yaptığı Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Şehit Babası Nihat Eker, Şehit Kardeşi Gülhan Dağdaş, Sağlık Personeli Ender Bekçi’nin konuşmacı olarak katıldığı panele Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Bilal Saydam, Muğla Sıtkı Koçman Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, MKYK Üyesi Bülent Karakuş, daire müdürleri, şehit yakınları ile gaziler ve 81 İlden gelen öğrenciler katıldığı etkinlik haberi de en çok okunan haber oldu.
Gazeteci Kenan Gürbüz'ün yönetmenliğinde hazırlanan video ile,Başarı sunucu Çağatay Tetik'in muhteşem sunumunun buluşması 15 Temmuz ruhunu bir kez daha izleyenlere tüm derinliklerine kadar yeniden yaşattı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ videosu