81 İLDEN 1000 DEN FAZLA GENÇ 15 TEMMUZ İÇİN MUĞLA'DAYDI

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce geliştirilen proje kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü Anma programlarına ve Marmaris ile Muğla'da düzenlenecek Demokrasi Nöbetlerine katılmak üzere 81 ilden Muğla'ya davet edilen 1000 den fazla genç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Marmaris'ten ateşlenen Milli mücadele ruhunu yerinde yaşadılar.

17 TEMMUZ 2017
81 İLDEN 1000 DEN FAZLA GENÇ 15 TEMMUZ İÇİN MUĞLA'DAYDI
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce geliştirilen proje kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü Anma programlarına ve Marmaris ile Muğla'da düzenlenecek Demokrasi Nöbetlerine katılmak üzere 81 ilden Muğla'ya davet edilen 1000 den fazla genç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Marmaris'ten ateşlenen Milli mücadele ruhunu yerinde yaşadılar. 14 Temmuz'dan itibaren Muğla'ya gelen gençler, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen, Muğla Marmaris Bisiklet Turu, 15 Temmuz Hatıra Ormanı Fidan Dikimi, Şehit Aileleri Ziyareti, Şehitlik Ziyareti, Marmaris Halk Yürüyüşü, Marmaris Meydanı Anma Programı, Marmaris 81 ilden gençler Sabah Namazında buluştu etkinlikleri başta olmak üzere tüm alanlarda yer alarak 15 Temmuz duygusunu yaşama fırsatı buldular.
Hain kalkışmanın yaşandığı gece Cumhurbaşkanımızın kaldığı evi ve alanı da ziyaret etme fırsatı bulan gençler önemli kazanımlarla illerine döndüler. Proje kapsamında ilimize gelen gençlerin 15 Temmuz Etkinliklerine renk kattıklarını söyleyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, hedefimiz gençlerimizle 1 yıl önceki havayı birlikte solumak, onlara 15 Temmuz'u unutturmamaktı. Şükürler olsun ki bunu başardık dedi.