OKULLARIMIZA SPOR MALZEMESİ YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak yoğun etkinlik takviminin yanı sıra okullara ve spor kulüplerimize Spor Malzemesi yardımlarına da ara vermeden devam ediyoruz.

10 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
OKULLARIMIZA SPOR MALZEMESİ YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak yoğun etkinlik takviminin yanı sıra okullara ve spor kulüplerimize Spor Malzemesi yardımlarına da ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Marmaris Ortaokulu'na ihtiyaçları doğrultusunda spor malzemesi yardımında bulunduk.
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Ercan Güneştutar, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve Okul Müdürü Ahmet Utlu ile öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen faaliyette, yeni spor malzemeleri ile buluşan öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Yardımlar hakkında konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Serkan Öçalmaz şunları söyledi; "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak spor kulüpleri ve okul takımlarına birçok branşta spor malzemesi yardımı ve maddi yardım desteğimiz devam ediyor. Ülkemizin geleceği ve yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın daha iyi koşullarda spor yapmasını, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle ve yaptığımız malzeme yardımlarıyla sağlamaya çalışıyoruz." 
Spor yapmayan bir çocuğun asla sosyalleşemeyeceğini, ruhsal olarak kendisini mutlu hissedemeyeceğini ancak spor yolu ile çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabileceklerini belirten Öçalmaz, "Bu dönemde okullarımızın yarıyıl tatiline yaklaşması dolayısıyla öğrencilerimizin tatilde de spordan uzak kalmaması adına spor malzemesi yardımımızı gerçekleştirdik. Çocuklarımız tatilde de sevdikleri spor dalı ile uğraşsınlar istiyoruz. Dolayısıyla biz üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz, ailelerimiz de spor bilincinin farkında olup tatil ya da okul dönemi ayrımı yapmadan çocuklarımızı spora teşvik etmelidirler." dedi.